Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megállt a babàm szíve, mi...

Megállt a babàm szíve, mi lesz ezután?

Figyelt kérdés
11.hèten megàllt a kisbabànk szíve, jövő héten kell befeküdnöm a kórházba hogy "kicegyèk". Mi fog történni? Ki hogy dolgozta fel lelkileg?
2018. ápr. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Egy másik baba megszuletese utan tudja csak az ember feldolgozni
2018. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kell felfogni hogy o beteg volt es neki igy a jobb hogy elment,ha betegen megszuletik csak szenvedne szegeny kisbaba
2018. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz lesz mint az abortusznál.. tágítanak a műtét előtti estén ha nem szültél még, utána másnap altatnak, elvégzik amit el kell, majd bent tartanak megfigyelésen.

A tágítás fáj, de semmi ahhoz képest ami ilyenkor általában végigmegy az emberben..

Hogy hogy lehet feldolgozni? Erre nincs recept. Van aki amint lehet újra próbálkozik, van aki pszichológushoz jár, van akinek segít ha beszél róla van akinek viszont sok idő kell ahhoz hogy elő tudja ezt venni. Van akinek az segít hogy igyekszik minél több ingerrel elfedni ezt a tényt, lásd pl halálra dolgozza magát.

Én annyi időt töltöttem a párommal szeretteimmel amennyit tudtam, kerültem a gyerekeket, szerencsére nem erőltették hogy beszéljek róla. De egy idő után előjött a párommal, újra és újra átbeszéltük míg el nem tudtuk engedni. Még mindig sajnálom hogy nem született meg, de már tudok róla beszélni. Szerintem az élet nem áll meg, és bármennyire ragaszkodunk is a gyászunkhoz, egy idő után azt vesszük észre hogy már nem fáj úgy, tompul, már nem emlékszünk annyira, felejtünk.. kegyetlen, de ez a dolgok rendje, nem tudunk belefagyni az időbe, bármennyire úgy is tűnik hogy ezt nem lehet kiheverni.

Amúgy azóta amióta megszületett a másik pici másként gondolok rá, jobban megértem azt hogy mit is veszítettünk.

2018. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem három vetélésem volt az elmúlt idöszakban. Az elsönél nem kellett müteni. A 2. után mütöttek, az októberben volt. Az utolsó most volt szerdán. En Ausztiában élek, de engem nem tágítottak. Ahogy kiderült, hogy nincs szívhang, másnap mütüttek mindkét esetben. Reggel éhgyomorra kellett bemennem 8 órára. Ki kellett tölteni a papírokat az altatáshoz, illetve megvizsgáltak. Kaptam nyugtatót, és infúziót közvetlen a mütet elött.11-kor mütöttek.A mütét után a megfigyelöben voltam egy darabig, majd a kórteremben. 4 óra körül engedtek haza. Nekem magán orvosom van, ö mütött, de a kórházban mindenki nagyon kedves volt. 4 hét múlva kell mennem kontrollra. Engem 2 hétre írt ki a háziorvosom, illetve kaptam beutalót pszichoterapeutához. Azt nem tudom hogyan lehet feldolgozni. Egy vetélésre még általában legyintenek az orvosok. Kettö már nem olyan jó jel, a három már nagyon nem. Itt három után fizeti a tb a vizsgálatokat. Eddig minden orvos azt mondta, hogy általában nem derül ki, mi az ok. Nekem vérvételt és pajzsmirigyet, illetve véralvadást néztek a második után. Az rendben volt. Fontos, hogy olyan orvosod legyen akiben bízol, és hogy a párod támogasson. Nekem ez segít. Illetve én úgy vagyok vele, hogy ha nem lehet saját gyerekünk, akkor örökbefogadunk. Nagyon nehéz tudom, de nem szabad feladni.Nekünk három angyalkánk van, de mégis reménykedem, hogy egy kis lélek mindekt választ és velünk is marad.Kitartást kívánok neked!
2018. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!