Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha egyik napról a másikra...

Ha egyik napról a másikra teljesen elmúlnak a terhességi tüneteim, az azt jelenti, hogy elhalt a baba?

Figyelt kérdés

Az 5. héttől iszonyatos migrénem volt, derékfájás, fehér "terhes" folyásom, émelyegtem egész álló nap, néha hánytam is, a fogkrémektől is mindig rosszul voltam, mindent kiszagoltam, azoktól is felfordult a gyomrom, állandóan álmos voltam, de éjjel többször felébredtem és nem tudtam visszaaludni, állandóan pisilni jártam éjjel-nappal és be volt dugulva az orrom.

Tegnap még voltak tüneteim, mára MINDEN megszűnt teljesen, nem zavarnak a szagok, nincs semmi hüvelyváladék a bugyimon, nem émelygek, nem fáj a fejem, éjjel aludtam, nem járok sokat WC-re, kapok levegőt az orromon, öklendezés nélkül mosok fogat. 7 hét 5 napos terhes vagyok elvileg, szóval korai lenne, hogy megszűnjenek a tünetek, ráadásul mintha elvágták volna. Dokihoz csak június 4-re van új időpontom, addig szabin van. :(



#magzatelhalás #tünetek elmúlása
2018. máj. 20. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Egyáltalán nem biztos hogy baj van. Ha ennyire aggodsz menj be az ügyeletre és mondd hogy gorcsolsz. Csinálnak uh és kiderül hogy mi van. Vagy maradj nyugodt és várd meg míg lesz doki.
2018. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem! Nem jelent semmit. Én végig hánytam, kéthetente 2 nap szünet, na az első szünetnél én is beparáztam, 3 dokit kérdeztem, mind azt mondta, hogy hülyeség ettől félni, néha abbamaradnak a tünetek, aztán visszajönnek, minden terhes nőnél így van.
2018. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tünetek bármikor megszünhetnek, majd akár vissza is térhetnek. Ez nem kiindulási alap.

Ne aggódj feleslegesen!

2018. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt szó szerint, elmentem egy ultrahangra mert annyira beparáztam. Minden a legnagyobb rendben volt nála. Azóta is alig van tünetem, egy-két dolog jött vissza az összesből, az is kb 1hét után.
2018. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11. hét körül elmúltak a tüneteim, ez elvileg normális. Nem izgultam miatta, de 14. héten derült ki, hogy a 12. hétben elhalt. Sosem tudja az ember mikor aggódjon. Ne félj! Minden rendben lesz, ilyet ne is kérdezz, meg is ijeszthetünk, meg is nyugtathatunk, de az se a jót, se a rosszat nem változtatja meg. Higgy magadban!Ha úgy érzed baj van menj be és követelj egy uh-t.
2018. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is az volt pont.6 héten mintha elvágták volna a rosszul létet.a kilenced héten kiderült hogy meg ált a fejlődés. Én meg éreztem mert a második elhalt terhességem volt.
2018. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik pillanatról a másikra múlt el...én is mindent összeolvastam a neten és bepánikoltam pedig nem volt semmi baj...addigra szokta meg a szervezetem a terhességet
2018. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!