Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtétre milyen...

Missed ab műtétre milyen betétet vigyek?

Figyelt kérdés

Elég a normál méretű szárnyas vagy vegyek éjszakai betétet ami hosszabb ?

Erős vérzésre kell számolni a műtét után ?


2018. máj. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél napig erős vérzésed lesz, éjszakai betétre lesz szükség, bár normál is elég de akkor sűrűn kell cserélgetni :)
2018. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En normal szarnyast vittem, nem ejszakait. A mutet napjan azt hasznaltam, majd masnaptol mar csak tisztasagit.

En alig vereztem, mutetnel eleg jol “kitisztitjak” a mehet.

(Sot, nekem volt szules utan is kuretem, akkor is alig vereztem, a kuret nelkuli szules utan viszont omlott.)


A lenyeg, hogy szerintem sok csomagra ne ruhazz be, ha amugy nem betetet hasznalsz.

2018. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem a műtét előtti nap beindult a vetélés magától, én a szülés utánra is vett óriási tena ladyt vettem, kellett is. Műtét után 2 napig kb. semmi vérzésem nem volt, utána megint sok kb. 5-7 napig, akkor is a tenat használtam. A nagy éjszakai always-sal átáztam.
2018. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem always éjszakait köszi mindenkinek.
2018. máj. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!