Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az abortuszt jelölik a terhess...

Az abortuszt jelölik a terhessegi kiskonyvben?

Figyelt kérdés
Adott egy terhessegi kiskonyv, es van rublika ahova a gyerekek evszama kerul. Ket gyermekrol tudok, azonban a ket gyerek elott van ket korabbi evszam is irva viszont semmi mas nincs egyiknel se be x-elve. Lehetseges hogy az abortuszt is berijak mint evszam a gyerekekhez? Vagy a szimpla vetelest is?

2018. máj. 30. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vetélést, abortuszt, mindent.
2018. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Milyen jogon kutakodsz más kiskönyvében?
2018. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a kettes miért van lepontozva,ha férj lenne a kérdező oké,hogy beleolvas más egészségügyi dokumentumába de ez a két gyerekről tudok kifejezés....nem hiszem,hogy bárki másnak joga van valaki kiskönyvében kutakodni.

Múltkor nekem orvoshoz menet egyik ismerős kérte had nézze meg a kiskönyvem,hogy néz ki erre nekiállt olvasgatni eléggé felkaptam a vizet,hogy mit is keres benne,annak ellenére,hogy nincs rejtegetni valóm,mivel elég részletesen taglalnak benne dolgokat,amik magánügyek.


Amúgy pedig a kérdésre válaszolva az enyémben ott van egy sorban,hogy mi az előző terhesség végkimenetele és mellette rublika az évnek,terhességi kornak és lefolyásnak.

Még betűk is,hogy mi mit jelent M-művi vetélés,E-méhen kívüli satöbbi.

2018. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Mindent. Abortuszt, vetélést is akár spontán akár missed ab. Nekem is bevan írva a missed ab a könyve. A terhesgondozásnál fontos infó, hogy hányadik terhesség, bárhogy is végződött számolni kell.
2018. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Minden előző terhességet beleírtak, nekem is van benne sajnos vetélés is


3, azért van lepontozva, mert a válasz HASZNOSSÁGÁT kell pontozni. Szerinted a kettes válasz hasznos válasz volt a kérdésre?

2018. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva az a ket gyerek akirol tudok az en vagyok es a testverem. A valaszokat meg koszonom!
2018. jún. 1. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Akkor sincsen sok közöd hozzá, ha csak anyukád be nem avat.

A vetélés egyébként sokkal gyakoribb, mint az ab.

2018. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igy idegenkent eleg erdekes ilyet irnod, semmi informiacot nem tudva :)
2018. jún. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!