Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megszűnt minden terhessegi...

Megszűnt minden terhessegi tunetem, viszont fajdogal a hasam. Menjek orvoshoz, vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
A 8. heten vagyok, 1. terhesseg. Uh-n minden ok volt. Eddig a melleim hetek ota kemenyek voltak, a mellbimboim egesz nap olyan kemenyek voltak mintha faznek. Szo szerint majd meg orultem. Plusz nagyon eros szagundorom volt, enni is alug tudtam. Viszont kb 3 napja semmi. Minden tunetem elmult egy csapasra. Viszont szekelesnel nagyon faj a mehem, mintha ki akarna fordulni, pedig nincs szorulasom.

2018. jún. 16. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindenképpen és minél előbb menj orvoshoz!!!
2018. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkàbb orvos, mint hogy baj legyen.
2018. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kozben felhivtam a nogyogyaszatot, azt mondtak h ameg nincs verzes nyugodjak meg noncs baj.... Hetfo delutanra kaptam idopontot
2018. jún. 16. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Tunetek jonnek mennek ez normalis

Hasfajas a szallagoktol van

Amig nem verzel minden oke

A hasi fajdalom a 12 het utan jobb lesz majd a 22 het utan ujra kezdodik

2018. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 9+3 vagyok, harmadik terhesség (ebből egy missed ab), most hirtelen nekem is megszűnt minden, eddig nagyon szarul voltam, kicsit aggódom... csütörtökön amúgy is mennék dokihoz, szerintem azt megvárom. Igazából ha az az oka, hogy baj van, úgysem tehetek semmit sajnos, hiába megyek előbb :( de bízom benne, hogy csak van pár jobb napom, vagy hamarabb vége lesz a rosszullétes időszaknak. Drukkolok neked is!
2018. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remelem minden rendben lesz nalad, szoritok! Mindenkinek koszonom a hozzaszolast! :)
2018. jún. 17. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegnap volt a műtétem. 9.héten uh-n nem volt szívhang. Elmúlt minden tünetem, azt hittem egyszerűen csak jobb napok jönnek. Soha nem gondoltam volna, hogy ez miatt es, hogy ez velem megtörténhet. Nem voltak görcseim, nem volt vérzés és mégis ez történt. En azonnal mennék, akar sztkba, ha minden rendben, legalább megnyugszol.
2018. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom utolsó, borzasztó ez, nekem is volt missed ab :( én ma megyek uh-ra, remélem minden rendben lesz. 10 hetes vagyok kereken, 5 napja átlagban jól vagyok, bár esténként szoktam émelyegni, és tegnap reggel hánytam. De ami előtte volt, azt nem kívánom senkinek... véres hányás a savtól stb... izgulok, de biztatom magam, hogy azért van még tünet.

Kérdező, te tudsz már valamit?

5ös voltam

2018. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van aki egyatalan nincs rosszul terhesseg alatt es megis egeszseges babat szul 20 hetig nem is vettem eszre hogy terhes vagyok ha a baba nem mozgott volna

Napi 10x megneztem az uh fotokat

Rosszulet vagy annak hianya nem arul el semmit

2018. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eleve nincs rosszulléted, az tényleg nem jelent semmit, de ha volt, és idő előtt megszűnik hirtelen, az sajnos tényleg jelezhet bajt, itt is láthatsz rá példát...
2018. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!