Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvesztettem a babám 16,4...

Elvesztettem a babám 16,4 hetes terhesen (spontán vérzés reggel). Hasonló helyzetben milyen konkrét magyarázatot kaptatok a vetélésre? Stressz miatt lehetett?

Figyelt kérdés
13 hetesen minden eredmény jó volt, Down-kór teszt is. Nem kaptam magyarázatot, hogy mi lehett az oka. Aggódtam az apa miatt, akihez visszaköltözött az ex a gyerekekkel és passziv lett. A nő nem tud semmit, tudatnátok vele? Köszönöm a normális válaszokat!

#Spontán vérzés #vetélés oka #vetélés 2. trimeszter
2018. jún. 19. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom! ;(

En nem mondanam meg, sajnos mar ugyis mindegy es egyebkent sincs koze hozza. Ha meg az apukahoz visszakoltozott az ex ahol vannak

Mar gyerekek akkor jelnek is vennem ezt az egeszet de ha megmaradt volna a baba is erosen elgondolkodtam volna a kapcsolaton.

2018. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fertozesek elozo abortuszok lehet az oka

Donw nem lesz veteles belole soha

Parod elment ? Jobb ha ott is marad

Sajnalom

2018. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Stress nem okoz vetelest
2018. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Ilyenkor tudtommal megvizsgálják boncolással, nem-e fertőzés okozta és nincs-e valami látható dolog (fejlődésben, méhlepényen), és erről aztán papírt küldenek. A legtöbbször sajnos nincs rá magyarázat. A stressznek persze lehet minimális köze hozzá, ha az az utolsó csepp, de ha belegondolsz, hány gyerek születik meg mégis háborúban, éhínségben, árván... így - bár természetes, hogy hibáztatni akarsz valakit - valószínűbb, hogy nem ez volt a közvetlen oka. A helyedben azért elmennék egy kivizsgálásra (nincs-e pl. trombózisra hajlamod és más leggyakoribb anyai okok), ha egyszer újra úgy alakul, nagyobb merszem legyen belevágni.

Hogy a kapcsolatoddal mit kezdesz és érdemes-e így bármit kezdeni vagy a másik nő szemébe vágni a fájdalmad, az a te mérlegeléseden múlik.

2018. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Csütörtökön megyek a papírokért, nálunk eddig nincs magyarázat, megrázó volt, hogy apu halála után anyu újra férjhez ment és úgy bánt velem terhesen és vetélés után is, hogy azóta nem tartom anyának. Lehet a stressz én azt mondom!
2018. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Stressz ? Akkor kihalt volna az emberiseg

Haboruk ehezes puszitasok es szultek a nok

2018. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és a tanácsokat. Nem volt eddig terhességem, ez volt az első (37 múltam). Részletes szövettani elemzést sajnos nem lehetett kérni utólag, csak igazolták, hogy terhesség volt. Fertőzésről nem tudok, de csináltatok vizsgálatokat, amint kissé helyreállok lelkileg. A gyerek miatt erőltetik, el vannak válva évek óta. Végig azt mondta, nem akarja folytatni, mégis visszaköltöztek. Eddig diszkrét voltam, hogy ne szenvedjen más is, de a hozzáállása miatt megérdemelné, hogy elmondjam... Sajnos a babámat már nem hozza vissza semmi. :(
2018. jún. 19. 21:35
 8/18 anonim ***** válasza:
A pasi felejtos ne is gondolj ra
2018. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom #5-ös! Hány hetes volt a te babád? Ugyancsak spontán vérzés? Szurkolok, hogy tudj meg több infót és kiváncsian várom, mit mondanak neked. Talán tudsz újra próbálkozni a pároddal kis idő múlva. Nekem sajnos egyelőre ez a lehetőség sincs...
2018. jún. 19. 21:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 25 hetesen indult be a szülés...4 napot éltek a babáim :( ... azt mondták hogy fertőzés volt...bár ezt nem tudták kimutatni hogy milyen :( ... nem is értem mert nagyon vigyáztam magunkra...nem ittam nem dohányoztam nem voltunk együtt a férjemmel már a pozitív teszt óta ...feküdtem ...komolyan csak arra tudok gondolni hogy a kórházban kaptam el valamit a vizsgálat alatt ...csak otthon voltam meg a vizsgálatokon :( ...
2018. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!