Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy tettétek túl magatokat...

Hogy tettétek túl magatokat egy baba elvesztésén?

Figyelt kérdés
Mi segített? Mennyi időbe telt?

2018. jún. 28. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Baba elvesztése, vagy vetélés? Korai vagy késői?

Azért nagyon nem mindegy, feldolgozásban sem. Hogy egy megszületett baba, vagy egy 30 hetes magzat, esetleg 8 hetes vetélés...

2018. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vetélés 2. trimeszterben, óhajtott terhesség esetén. Kiváncsi vagyok, kinek mi segített, attól függetlenül, mekkora volt a magzat / baba.
2018. jún. 28. 09:14
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
23. hét legvége, ikrek. Nekem csak az újabb terhesség hozott "gyógyulást". Amíg el nem értünk ahhoz az időhöz, amikor meg kellett volna születniük, nagyon nehéz volt. Amikor már próbálkozhattunk újra, akkor is könnyebb lett kicsit, lett megint életcél. Nagy szerencsénk volt, első próbálkozós ciklusban terhes is lettem.
2018. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
25 hetesen beindult a szülés ... 4 napot éltek a babák (ikrek nekem is) ... baromi dühítő mert egy sima kis fertőzés okozta amit simán ki lehetett volna kezelni ha az orvosom (akinek nem kevés pénzt odaadtam) komolyan vette volna a panaszaimat...már megvettünk mindent...de nem tudtam megválni a holmiktól...sőt eltemetni sem tudtam őket...itthon vannak urnában...baromi szarul voltam pánikbeteg lettem...nekem a munka segített sokat ...járok pszichológushoz is ...már sokkal jobban vagyok...de igazán túltenni magadat ilyen dolgon szerintem sose lehet...na meg persze a férjem segített sokat...talán még jobban szeretem mint terhesség előtt...fél éve pont karácsonykor szültem...Ha meglátok egy babát a bőgés jön rám...nem bánnám ha ez elmúlna mert így bevásárolni sem tudok...de munka munka munka ...tényleg sokat segít
2018. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es és #3-as, nagyon erősek vagytok, hogy idáig eljutottatok, minden tiszteletem... Nekem nem voltak ikrek és nem is volt ilyen nagy terhesség, de a fájdalom így is pokoli és én is azt érzem, hogy sose fog végleg elmúlni.Én is kell sírjak, ha kisbabát látok és én is úgy gondolom, egy újabb baba tudná enyhíteni. De az exem nincs mellettem, nem is volt. Az ismerkedés még túl korai ilyen lelkiállapotban. Nekem talán a sport segít kicsit, eljárok futni, úszni és a természetbe sétálni. Próbálok meditálni is, de az nem mindig jön össze. Kiderült, hogy miből indult a fertőzés/mi okozhatta?
2018. júl. 9. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia a 25 hetes ikres vagyok... azt mondták valószínűleg egy vizsgálat során kaptam el vagy a kórházi wc ...bár sose ültem rá, de azt mondták hogy az nem számít...te mikor vesztetted el a babát?
2018. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ma 3 hónapja, 16,5 hetesen elöntött a vér. :( Nem adtak magyarázatot... Próbáltam én is nagyon vigyázni, nem ültem rá WC-re, kezet mostam gyakrabban, mint azelőtt, kerültem a betegeket, vigyáztam ne fázzak fel stb. Az én orvosom is felületes volt nagyon, kb. 5 perc volt egy vizsgálat. Egyelőre nincs kilátásban újabb baba, nincs akivel. De reménykedek, hogy lesz hamarosan. Úgy érzem, az lenne a megoldás. Gondolom, ti féltek újra belevágni...
2018. júl. 10. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss az élmény ... neked is nekem is...de én úgy gondolom hogy ha lesz következő terhesség legyen az 3 hónap múlva 3 év múlva 10 év múlva ...az ember rettegni fog végig...ezen nem lehet túl lépni ezzel meg kell tanulni együtt élni...örök trauma lesz sajnos...a császár miatt 3 évig szó sem lehet következő babáról bár jelenleg nem is akarnék...a többit az idő majd eldönti...ne is várd hogy túl tegyed magad rajta mert nem fogod...nincs olyan nap ...olyan óra hogy ne gondolnék a fiaimra :( /25 hetes ikres voltam/
2018. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
A 23. hét végi ikres vagyok. Nekem több, mint három éve történt. Azt mondtàk, lesz majd jegyzőkönyv, de az kb. fél év. Nem kértem ki, mert addigra már terhes voltam, nem akartam felzaklatni magam. Az én dokim a vetélés után 3-6 hónapot javasolt a próbálkozással, én a 3-at is alig tudtam kivárni, szörnyű időszak volt. Csoda folytán rögtön az első ciklusban terhes is lettem. Fantasztikus terhesség volt, persze izgultam, meg aggódtam néha, de nem többet, mint bármelyik átlag kismama. Tudatosan nem engedtem, hogy félelem uralkodjon el rajtam, élvezni akartam a várandósságot. Aztán gyorsan akartunk kistesót is, megint nagyon hamar terhes lettem és megint ikrekkel, mint először! Megijedtem, hogy megint nem fogom tudni kihordani őket - pláne a nem régi császáros heggel - de ismét egy gyönyörű terhességet kaptam ajándékba a sorstól. A poklok pokla után most van három gyönyörű szivárványbabám. Kitartást lányok és sok erőt! 💖💖💖💖
2018. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as, nagyon örülök, hogy sikerült és gratulálok az egészséges szivárványbabáitokhoz. :) Ez reményt ad és hitet, hogy rám is sor kerül még... Ha neked sikerült a császár után, talán kedves 25-ös, neked sem kellene még 3 évet várni. Nem tudom, hány éves vagy, én az életkorom miatt is aggódok és amiatt, hogy nincs kivel próbálkozzak (egyelőre). Ha lenne, biztos megtenném. Én is minden nap gondolok az Angyalkámra és várom, hogy visszajöjjön hozzám. Igazad van, ezzel meg kell tanuljunk együtt élni, elmúlni soha nem fog teljesen. Köszönöm a bíztatást, lányok! Örülök, hogy írtam. 25-ös, írd majd meg, ha sikerült az újabb baba, én is megírom, hogyha összejön. Minden jót nektek! :)
2018. júl. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!