Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tejbelövellés műtét után egy...

Tejbelövellés műtét után egy héttel?

Figyelt kérdés

Első terhességem volt. 9.héten (9+4) műtöttek. A nemvártkor már viztos voltam benne, hogy terhes vagyok, mert a melleim kemények lettek a mellbimboim pedig fajtak, lilak voltak es nagyonkemenyek. Melltartó nélkül még az is fájt ha fújt a szél...

Ma arra keltem, hogy folyik a tejem. Más is járt már így?



2018. júl. 3. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem későbbi vetélést volt (23. hét vége), így én automatikusan kaptam Bromocriptint, így nem is indult be a tejelválasztás. Korai vetélésnél valószínűleg ritkább, hogy beindul a tej, biztos ezért nem kaptál alapból. De mivel így alakult, mindenképpen menj vissza a dokihoz, hogy írjon fel gyógyszert, nem hiányzik biztos egy mellgyulladás. :(
2018. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!