Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után másnak is fájt...

Missed ab után másnak is fájt a szex?

Figyelt kérdés
Kivártuk a 6 hetet,de eléggé fáj,kb. mint amikor a szüzességem elvesztettem. Voltam kontrollon,mindent rendben talált az orvos.
2018. júl. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetet irtak a korhazba a papiromra es a doki is azt mondta hogy 4 het utan szexelhetunk, nem lesz gond belole es nem is lett. Semmi panaszom nem volt. Esetleg menj el egy masik orvoshoz is hogy megvizsgaljanak. Velemenyem szerint valami gond biztos van ha fajdalmad van aktus alatt es a mutetig semmi hasonlo nem volt.
2018. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes terhes voltál? Én 9, vissza kellett mennem, mert nekünk sem ment. A tágításnál megsérült a méhnyakam és utána sokáig érzékeny volt. De lassan elmúlt. Többször visszamentem ellenőriztetni, hogy minden rendben gyógyul e, mert sokáig nem voltam panasz mentes.
2018. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
9 hetes voltam én is ikrekkel. Próbálkozunk ha továbbra is fáj fel keresek egy másik orvost.
2018. júl. 7. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2018. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!