Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vérzés szex utáni napon?...

Vérzés szex utáni napon? Lehet az összezavarodott hormonok miatt?

Figyelt kérdés

2 hét késéssel jött meg, uh és vér alapján közölték, hogy biokémiai terhesség volt, de tisztultam természetes módon. Azt mondták, szexelni is szabad, sőt akár teherbe is eshetek azonnal, azzal sem kell várni. Mindent rendben találtak odabent. Miután elmúlt a vérzés, együtt voltunk a férjemmel este. Másnap délután kezdtem pecsételni (tehát nem azonnal szex után!), és 4-5 napig tartott. Miután elmúlt, újra együtt voltunk. Most második alkalommal szex után kicsit fájt a hasam, és megint másnap délután kezdtem el pecsételni. Előtte délelőtt még normál színű volt a folyásom.

Ez a megzavarodott hormonok miatt lehet? Vagy nagyobb baj van? 2 hete látott utoljára doki, amikor még enyhén véreztem a vetélés miatt, de azt mondta, minden teljesen rendben van velem.



2018. júl. 12. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A ciklusaid milyen hosszuak? Az teny hogy meg egy biokemiai terhesegtol is felborulhat a hormonhaztartasod. De az is lehet hogy peteeresed van es azert barnazol vagy lehet beagyazodasi verzes is es barmelyiktol fajjhat a hasad szex utan. Atol fuggoen hogy a ciklusod hanyadik napjan voltattok egyutt.

Nekem is most volt egy ilyen terhessegem, junius 24en, 6 hetesen megjott a verzesem, ami 6 napig tartott es teljesen kiurultem, de nekem nem volt azutan semmi panaszom.

Nekem mindig azt mondja az orvos, hogyha nincs eros verzes, alhasi fajdalom es laz akkor nincs semmi baj. Ha a kovetkezo egy-ket ciklusodban is jellentkezik a pecsetelo verzes es az alhasi fajdalom akkor fordulj orvoshoz.

2018. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

23-26 naposak a ciklusaim normál esetben.

Most, ha a vetélés első napját veszem a ciklus kezdetének, akkor a 15. napon vagyok. Ovum most volt a 13. napon ébredési hő alapján.

2018. júl. 12. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertelek, ha esetleg nyugtalanit a dolog menj vissza az orvoshoz, de szerintem abol amit leirtal nem hiszem hogy valami gond lenne. En is sokat paraztam mert tobbszoros vetelo vagyok, de az orvosok mind azt mondjak hogy csak akkor van baj es komplikacio a veteles vagy mutet utan ha a verzes eros es eros gorcsok kiserik es esetleg laz is koveti.
2018. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült... Lőttem ma egy tesztet, ami pozitív lett, így visszamentem a kórházba. Kiderült, hogy nem tisztultam ki :( 1 hét múlva műtét, hacsak addigra nem ürül minden :(
2018. júl. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!