Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megoldás lehet a szex? Vagy...

Megoldás lehet a szex? Vagy csak ártanék vele? Vagy semmire se mennék vele?

Figyelt kérdés

Jövő hétre kiírtak műtétre, mert a vetélés során nem tisztultam ki teljesen. Úgy derült ki, hogy szex után barnáztam napokig... Először a hormonokra fogtam, de második alkalommal már gyanús volt. Csináltam egy tesztet, ami még mindig pozitívat mutatott, így visszamentem a kórházba, akkor derült ki. Szóval műtétre megyek jövő héten, de előtte még vizsgálnak, hátha kiürül addig magától, mert akkor nem kell kaparni.

De most pl egyáltalán nem vérzek. Gondolom, a vérzés kellene ahhoz, hogy kiürüljön magától a méhem... Ha eddig is a szex okozott pecsételő vérzést, nem segíthetné a kiürülést, ha összebújnánk a férjemmel??

Bocsi, ha nagy baromság a kérdés, csak megfordult a fejemben, mert nagyon jó lenne elkerülni a felesleges macerát, ha bármivel rá lehetne segíteni, hogy magától megoldódjon a probléma.


2018. júl. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
A mutetet nem fogod elkerulni.
2018. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igyal sok sok palastfu teat az segit ill mozogj aktivan

Orgazmus segit tenyleg osszehuzni es kiuriteni a mehet

2018. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!