Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Laminária felhelyezés után a...

Laminária felhelyezés után a várakozás óráiban adnak nyugtatót, ha kérek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Elég nehéz lenne belekalkulálni, hogy mikor vihetnek altatni, és miből mennyit kaphatsz, hogy hasson is.
2018. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte adtak, kérés nélkül. Mindenkinek, aki aznap missed abra ment.
2018. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vészes az, sokkal kíméletesebb mint a régebbi pálcikák :) ez ilyen ropi vastagságú alga pálcika, aminek a nedv hatására kb tampon nagyságúra duzzad. Észre sem veszed amikor bent van. Maga a felhelyezés kicsit kellemetlen, de kb. rákszűrésre hasonlít, 1-1-1 csippentést fogsz érezni.

Sajnos nekem is kellett missed ab miatt, nagyon féltem, de kár volt. Kitartást!

2018. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalomtól félek. Őrülten megvisel, hogy elveszítettem a babámat, és még ráadásul ezt az egészet is át kell élnem. Bele fogok őrülni, hogy ott fekszem órákon át, és még csak azt sem tudom, hogy a férjem mellettem lehet-e. Napok óta aludni se bírok, vagy ha igen, csak rémálmaim vannak.
2018. júl. 17. 14:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném, hogy gyorsabban teljen az idő, vagy legalább ne fogjak fel sokat belőle. Iszonyúan rettegek ettől az egésztől... Még csak kórházban sem voltam soha
2018. júl. 17. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérj. Egy próbàt megér.

Sajnálom! :(

2018. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nekem adtak kérés nélkül, mert 2-szer is hánytam az idegtől.
2018. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, kitartast és sok erőt nemed.
2018. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
Sok erőt küldök Neked!
2018. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!