Ez jelenthet vetélést?

Figyelt kérdés

A menszim mindig 3 napig tart kb, pontos dátumon meg is érkezik. Néha fáj a hasam (elviselhetően) néha pedig nem fáj egyáltalán.

Most szombat délután megjött, fájt is a hasam még másnap is, már kedd van, de még mindig vérzek és apró alvadt vérdarabok vannak. Máskor is volt hogy darabos volt, na de most mióta beteg vagyok minden nap voltak darabok benne. Már múlóban kéne legyen a menszim is, de még mindig megvan.

Jelenthet ez vetélést vagy egészen más az oka (amúgy tudom... menjek orvoshoz) de kíváncsi vagyok hogy mással volt e már így



2018. júl. 17. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális változás (aminek oka lehet akár csak nátha, stressz, fogyókúra, hiánybetegség, de persze súlyosabb bajok is) okozhatja a menzesz megváltozását (görcsösebb, több, darabos) terhesség nélkül is. Ha csinálsz egy tesztet és pozitív, akkor jelent a vérzés vetélést, addig ennyiből nem lehet kijelenteni. Orvos valószínűleg nem látná, ha terhes vagy-voltál, szóval ha kíváncsi vagy, ilyenkor marad a teszt.
2018. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem sajna mindig szokott fájni legalább az első három napban. Azok az alvadt vérdarabok semmi komolyat nem jelentenek szerintem, nálam is sokszor van ez:).
2018. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!