Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kinek mikor...

Nórika 2000 kérdése:

Missed ab után kinek mikor jött újra össze a baba?

Figyelt kérdés
10hetes terhes voltam amikor mentem magándokihoz ultrahangra mert 4hete véreztem és a kórházban azt mondták hogy minden rendben hát a magán doki csinált ultrahangos vizsgálatot és mondta hogy elhalt a babám nagyon bele éltük magunkat a párommal 😞
2018. júl. 22. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Kis pihenést javasolnak, nem szabad azonnal újra próbálkozni! Kb. fél év.
2018. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szilvi01 ***** válasza:
66%
Tavaly márciusban volt egy missed ab-m . Júniustól próbálkoztunk. Szeptemberben fogant meg a kislányom. Most 7 hetes.
2018. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Fél éven belül... mind a négy körülbelül - különböző hetes korukig éltek, a legidősebb 19-ig.


A negyed vetélésem - és vizsgálatok - után megmondtam a férjemnek, hogy befejeztem.

Elegem van a bizakodásból, várakozásból, örömből ami mögött ott a félelem, hogy vajon legalább koraszülőtt kort megéri-e, vagy megint elmegy x. héten.


Ilyen áron nekem nem kell gyerek, úgyhogy pár éve gyógyszert szedek, hogy véletlenül se essek teherbe. Jövő hónapban van időpontom az elkötésre (külföld).


Valószínűleg genetikai eredetű a probléma, nála minden rendben, de szeretjük egymást, így együtt maradtunk.

2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

* koraszülött


* nála is minden okés

2018. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim hogy 6hét és lehet újra próbálkozni 1évet vártunk mire sikerült összehozni és a 10.héten elhalt félek hogy nem lehet babám😞
2018. júl. 22. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
3 hónap, majd 8 hónap.
2018. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. júl. 22. 20:24
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk 2 hónapot kellett várni. Azután rögtön összejött.

Sok sikert!

2018. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk 3 hónapot ajánlott a doki, de nem lettem volna képes 3 hónap után újra belevágni. El kellett engednem, meg kellett gyászolnom. Miután túllendültünk a dolgon és a férjemmel mindketten rábólintottunk, hogy újra belevágunk, 1 hónap múlva megfogant. Most 21 hetes vagyok.


Tudom, hogy most nagyon nehéz és a világ legmagányosabb fájdalmát élitek át, de légy kitartó: gyászoljátok meg a magzatot és ha úgy érzitek, hogy már kezd halványulni a fájdalom, akkor vágjatok bele. Nem hinném, hogy ne sikerülne újra. A 10 hónap próbálkozás nem vészesen sok. Mondott valamit a doki, hogy miért ment el a baba (volt-e valami gond nálad)?

Első terhesség volt? Dokim szerint az első terhességek 1/3-a vetéléssel végződik és arra jók, hogy előkészítsék az anya testét egy kihordható terhességre. Akkor ez a kijelentése nagyon fájt, és szívtelennek éreztem, de már próbálok abba kapaszkodni, hogy az a kis lélek most fentről vigyáz ránk meg a húgára.

2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12 hetes veteles utan rogton meg se jott a verzesem mi 2 het szextilalmat kaptunk kulfoldon

Szuper terhesseg egeszseges baba lett

2018. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!