Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Utolsó menstruációm jún.11-én...

Utolsó menstruációm jún.11-én volt, és a múlt héten még méhen kívülit gyanítottak. Hcg-m szombattól hétfőig: 262-598-1319, kedden pedig uh-n feltűnt egy mindössze 3mm-es petezsák. Van remény? Jún.26-án, és júl.1-jén voltunk együtt a férjemmel.

Figyelt kérdés
Ciklusaim a szülés után pé-nélkül ugyan, de rendeződtek, a küret után viszont elég rendszertelenek, általában 32 naposak, de 40 is előfordul esetenként.Pcos-es és cukorbeteg vagyok. Kisfiam stimulációból született 4 éve.2 éve, miután elkezdtem metformint szedni, természetesen estem teherbe az első hónapban, aminek missed ab lett a vége. Genetikai vizsgálattal kiderült, hogy egészséges kislány volt. Nagyon féltem a mostani babámat, újabb 2 évet vártunk rá

2018. júl. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Nagyon kicsi terhességgel mentél orvoshoz a Hcg növekszik.Innentol sajnos ki kell bírni a 6-7ik hétig hogy legyen szívverés.Gondolkodj pozitívan minden rendben lesz😊
2018. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen optimális a növekedés üteme, ha kétnaponta mérték, és az is stimmel, hogy kb. ilyen HCG szintnél szokott megjelenni a petezsák.
2018. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csak azért aggódom, mert 2 éve is ez a késés volt, utolsó vérzés szerint pedig már a 7. hetet taposnám, és még csak ennyi látszik. Kétnaponta duplázódott a hcg valóban, most viszont 3 nap alatt 1319-ről csak 2120-ra nőtt. Ez is belefér?
2018. júl. 26. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Bele.Egy szint után már lassabban emelkedik.
2018. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!