Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. Hogy ejtik? Mindig...

Missed ab. Hogy ejtik? Mindig csak leírva láttam.

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Miszd ab
2018. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Misszd eb

De te komolyan nem tanultál angolul? Nem az én dolgom de szomorú...

2018. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó: Te se tanultál, ha az abortiont e-vel mondod....

Egyébként kórházakban misszed ábé-nek szokták mondani, ritkábban misszd ábé.

2018. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én sem tudtam én is csak leírva làttam eddig. És az angolon kívül más nyelvet is tanulhat az ember (személy szerint német)... Szomorú!
2018. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Hármasnál a pont! Egyszer mondtam a dokinál, hogy volt egy "misszdabom", visszakérdeztek, hogy mije?
2018. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom akkor ti itt milyen angolt beszéltek de mindegy is, okos enged...

Az angol manapság ALAPVETŐ akkor is ha az ember más nyelvet is tanul(t). Én is tanultam más nyelvet de hiába beszélek felső fokon spanyolul attól még az angol kell, másik nyelv ismerete sem kifogás.


Az okosoknak pedig:


https://www.youtube.com/watch?v=coJ3i5hx9qs

2018. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: Nem tudom feltűnik-e, ha meghallgatod, akkor marhára nem e-vel mondja, hanem az e és ö hang között.

Hiába erősködsz, nem mondunk olyat, hogy "misszd eb".

Eb az a kutya. Magyarul.


És mint mondtam, hiába okoskodsz itt az angollal, attól még az orvosok misszed ábé-nak mondják, még akkor is, ha a hiperokos fajtádnak nem felel meg.

2018. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Magyar angollal biztosan misszd ábé(cé) haha, az meg hogy azt hozod fel itt érvnek hogy magyarul az eb az bizony a kutya azzal erősen minősítetted magad, magas szinten állhatsz . :D


Egyébként meg nem villognék itt azzal hogy süket is vagyok és még fonetikusan leírva sem ismerek fel egy "e" betűt. Egy kis nyelvlecke:

"ə'bɔ:ʃn" -> "[ə vagy ɜ] - A röviden ejtett magyar „e” és „ö” hang egyvelege. Úgy kezdjük formálni a hangot, mintha magyar „e” hangot szeretnénk kiejteni, de a végén „ö”-t ejtünk."


Komolyan mindig meglep milyen aluliskolázott emberek járnak ide másokon levezetni a frusztrációjukat.

Na jó éjszakát! 😘

2018. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Komolyan mindig meglep milyen aluliskolázott emberek járnak ide másokon levezetni a frusztrációjukat.


Más szemében a szálkát... xd

2018. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tanultam angolt és jól beszélem, de missed ab helyett a 'az elhalt terhesség művi úton való befejezése' kifejezést használom beszéd közben.
2018. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!