Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 2 héttel...

Nórika 2000 kérdése:

Missed ab után 2 héttel lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van rá.
2018. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem
2018. júl. 30. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Missed ab után 6 hétig szexelned se kéne..Javaslat szerint 3 hónapig várni kell mielőtt újra próbálkoztok a babával. 2 hét alatt még a méhed sem jön rendbe.
2018. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük a méhembe nem is turkáltak mert már a hüvely én volt a petezsák és azt mondták hogy ki tisztultam nem mondták hogy 6hétig tilos
2018. júl. 30. 21:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hét után volt kontroll. Aztán szabad is volt a házasélet.

2 ciklust kellett megvárni a próbálkozással.

A kérdésre:

Azért 2 hét alatt max az ovulációig jutsz a ciklusban.

2018. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, h nem turkaltak? Most volt műtéted vagy nem? Mert ha volt akkor megcsinálták a kaparast. Meg mi az, h a huvelybe volt a petezsak???

Hat hétig szexelni se kellene!!!

2018. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt muvi befejezese a vetelesnek akkor mar a verzes megszunese utan elhetsz nemi eletet es az esetleges ujabb teherbeeses is megtortenhet.
2018. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A missed ab műtéti beavatkozás, akkor végzik ha az elhalt magzat nem kötődik ki magától. Ha elvetéltél de kitisztultál, az nem missed ab. Műtét után heteket várni kell a nemi élettel, spontán tisztulásnál lehet nemi életet élni, de vetélés után 2 héttel terhesnek lenni..... vagy ezt úgy érted, hogy vetélés után 2 héttel volt ovud és hogy akkor teherbe eshettél e? Bár az is furcsa lenne, mert azért a szervezetnek kell egy kis idő mire helyre áll.
2018. júl. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit modernebb felfogású orvosok szerint az első menzesz után lehet próbálkozni újra, nem kell várni hónapokat. Mindenesetre a 2 hét akkor is korán van, jó felelőtlen vagy.
2018. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mutet es spontan veteles is (4x veteltem) 8-12 het kozott.

Mindegyik utan addig kellett varni a hazaselettel, amig a verzes teljesen elmult, ujabb terhesseggel pedig a kovetkezo ciklust javasoltak kivarni. Tehat az elso mensiig ajanlott volt vedekezni.

Ez a 6 hetig nincs szex es honapokig nem szabad teherbeesni mar kezd kimenni a divatbol meg Magyarorszagon is. Majd valtozik kis hazankban is teljesen, csak mindig kell kb 20 ev minden ujnak, mert a legtobb kozepkoru orvos az elete aran is ragaszkodik ahhoz, amit 20-30 eve megtanult, megszokott.


Kerdezo: ket hettel a mutet/veteles utan leggyorsabb esetben is ovulacio kornyeken vagy. De ilyenkor nem tudni, hogy mikor indul be a peteeres, lehet, hogy 2 het utan es mar az elso ciklus is kb 4 hetes lesz, de az is lehet, hogy egy honapig sem lesz peteeres. Nekem pl altalaban negy hetre jott az elso mensi, de volt, hogy tobb, mint 9 hetet vartam ra, annyira kitolodott a peteeres.

De igen, ha nem vedekeztek, akkor teherbe eshetsz. Az egy honap kihagyast azert szoktak javasolni, hogy ismert legyen a mensi elso napja, mert a mutet/veteles napja nem jo kiindulasnak, hiszen azt altalaban nem egy szabalyos ciklus koveti.

2018. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!