Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Két vetélés után mélyponton....

Két vetélés után mélyponton. Ti hogy másztatok ki belőle?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, már nem érdekel semmi. Annyira szerettem volna babát, de most azt érzem, ennyi volt, nem érdekel tovább a téma. Meg úgy semmi sem.

Van ebből még kiút? Fogok tudni ugyanolyan lelkesen vágyni egy gyermekre, mint előtte? Fogok tudni örülni egy újabb pozitív tesztnek? Vagy csak még jobban rámennek majd az idegeim, hogy mi lesz, ha ő is elmegy?


2018. aug. 4. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom közhely. De idő idő idő! Adj időt magadnak a gyászra hogy feldolgozd a veszteséget. Nagyon nehéz én is átéltem, de soha nem szabad feladni a reményt. 2 vetélés után most a 3 babámat várom és van 2 egészséges fiam. Nem volt könnyű megjartuk a poklot de megérte nem feladni. A legjobbakat kívánom!
2018. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is ettol feltem! Nekem egy vetelesem volt, de valahogy ereztem, nem veletlen volt. Utana vizsgalatokat csinaltattunk (onkoltsegen, mert az orvosok nem akartak segiteni mig nem lesz 3 veteles), ezzel lekotottem az energiaim. Kuzdottem, olvastam rengeteget a temarol, az okokrol (ujsagcikkekbol a dosszertaciokon at mindent), hajtott elore az, hogy ne tortenjen meg ujra, hogy a kontroll erzes nalunk legyen ismet. Dolgoztam, mellette vizsgalatokra jartam, orvosokhoz, eredmenyek elemzesevel torodtem. 2 honap utan ki is derult a baj. Aztan hirtelen mar ismet terhes voltam, azt mar ki is viseltem.:)
2018. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogsz még örülni a pozitív tesztnek! :) Azt nem mondom, hogy nem fogsz parázni, hogy mi lesz, mert akkor hazudnék.

Nekem van egy csodálatos kis fiam, akinek tesót szeretnénk, viszont az elmúlt 3 és fél évben 4 vetélésem volt. A legutóbbi 2017 szeptemberben. Úgy éreztem itt a vége, nincs már értelme próbálkozni, semminek nem volt értelme, magamat hibáztattam.


Találtam egy nagyon rendes, lelkiismeretes, fiatal nőgyógyászt, aki mindenben segített és természetes "gyógymódokat" is ajánlott.

6 hónapot kellett várnunk, addig diétáztam (nekem van némi túlsúlyom is), méregtelenítettem, feltöltöttem a szervezetem vitaminokkal és ásványi anyagokkal, csak a pozitív dolgokra koncentráltam, majd a márciusi menzeszem után ismét zöld utat kaptunk.

Szerdán töltöttem a 20. hetet.

Van remény, csak ne add fel.

Vizsgálatokon voltatok esetleg, hogy mi lehetett a probléma?

2018. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok sajnos. Most műtéti úton kellett befejezni sajnos mert már a 10.héten jártam és nem ürült ki minden. Most keresni fogok egy jó endokrinológust, korábban volt IR-em arra gyanakszom megint. Pár hónapom van , hogy utánajárjak mindennek. De ezt még1x nem szeretném átélni. Szörnyű volt. :(

Szerintem igen, biztos fogsz még örülni de én alaposan kivizsgáltatnám magam. Pajzsmirigy, IR be tud kavarni rendesen.

2018. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!