Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Elvetélhettem? SOS

Figyelt kérdés
Junius közepén volt egy abortuszom. A doki 4 hetet mondott, hogy addig se fürdés, se szeretkezés..ezt be is tartottuk, utána már szeretkeztünk, de mindig védekeztünk. Most van 9 hete, hogy mütöttek, és még nem jött meg, de előző héten biciklizés közben egyik pillanatról a másikra iszonyatosan elkezdtem görcsölni es vérezni, nagy darabkák is jöttek...azt hittem megjött, de aztán csak egy napig tartott és utána semmi...cicim fáj, nagyon ritkán hányingerem van. Teszt nagyon halvány pozitiv. Szerintetek? Újra teherbe estem és elveteltem? Azóta görcsölgetek kicsit..
2018. aug. 19. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj hogy elvetéltél. Gyanús a dolog
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedden az orvos biztosra megmondja.
2018. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt az orvos tudja csak megmondani.
2018. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van azóta?
2018. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egeszseges kisbaba lett belole.:) lassan 10 hetes.

Gyulladasom van mellette, ez okozta a tuneteket, de elvileg nem arthat a babanak, kaptam ra kupot.

2018. szept. 14. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz magatokra!! Jó egészséget:))
2018. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!