Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meg lehet még a baba? Ez...

Meg lehet még a baba? Ez vetélés előjele?

Figyelt kérdés
Erős pozitív teszt után augusztus 20-án este véreztem. Az egész tartott kb 10 másodpercig, de jó nagy adag kijött. Másnap doki megvizsgált, szabálytalan petezsák szívhang még nem látható. Vérzés okát nem látja. Kb 5 hetes. Jövő héten kontroll. Tegnap megint véreztem, ugyanúgy kb 10 másodpercig. Fájni nem fáj sehol, görcsölni sem görcsölök. Dokit fel hívtam, azt mondta nem fog mást látni mint tegnap. Legyek türelmes. Jövő héten minden kiderül.

2018. aug. 23. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg csak várni tudsz. Szívhang a 7.-8. héten szokott lenni. Az jó jel, hogy nem görcsöket. Nekem is volt vérzésem, hematóma miatt. Szerencsére nem lett semmi baj. Pihenj amennyit tudsz.
2018. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Szabalytalan petezsak az nem tul biztato, de az is teny hogy most sokat nem tehet az orvos. A progipotlast itt a gyakorin istenitik, de egy nagy baromsag. Az nem segit a terhesseg megtartasaban csak abban az esetben ha kivizsgaltak es valosan kell potolni a sargatesthormont.

Nem tudsz mast tenni mint varakozol es ha van ra lehetoseged pihenj es ne eroltesd meg magad.

Minden jot kivanok neked es remelem jovoheten jobb hireket kapsz.

2018. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
5 hetesen nekem is szabálytalan petezsák volt, nem biztatott a doki semmivel. Most van egy 5 éves fiam. :) Igaz én nem véreztem, de volt a petezsák mellett egy hematóma, amire akkor gyógyszert kaptam, és felszívódott.
2018. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!