Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb. a 6. hétben lehetek/lehett...

Kb. a 6. hétben lehetek/lehettem és első két nap csak pecseteltem aztán elkezdtem vérezni ez vetélés?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkoztunk a kis tesoval,úgy tűnik/tűnt hogy most végre sikerült! Voltam dokinál 3pozitiv teszt után,aki akkor még nem látott semmit viszont kérte hogy csinaljak Beta HCG vérvizsgálatot ,meg is csináltam az eredmény szerint akkor (1hete) voltam az 5. hétben , viszont szerdán elkezdtem picit pecsetelni, megijedtem s felhívtam a dokit azt mondta nyugodjak meg mert ez előfordul mikor megyek kontrollba felir progeszteron novelot,aztán pénteken nagyon kicsit elkezdtem gorcsolni mint mikor megjön de nagyon minimálisan,aztán megerősödött a verzes és olyan mintha menstualnek,és kisebb nagyobb darabok is vannak a beteten,nem vagyok rosszul nem fáj semmim,az orvos csak holnap tud fogadni,szóval az lenne a kérdésem hogy ez vetélés? Vagy annak az előjele? Reménykedhetek abban hogy megmarad a baba? :(

Válaszokat előre is köszönöm!!


2018. aug. 27. 01:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos lehet... teljesen nonszensz, hogy az orvosod a pecsételésre nem hívott be AZONNAL, hogy adjon progeszteront. Válts orvost, ez a mostani egy nemnormális felelőtlen haddnemondjam...
2018. aug. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyenkor nem igazán lehet megmenteni a babát, de legközelebbre írom, hogy ne arra várj, hogy az orvosod mikor tud fogadni. Menj be a kórházi ambulanciára.
2018. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Bemehetel volna a surgosegire azonal mikor eszlelted a verzest, de nagy eselyel akkor sem tudtak volna segiteni rajtad. Az utro meg csak akkor segit hogyha tenyleg szukseged van ra.

Sok esetben az orvosok is tehetetlenek. Ha az embrio fejlodeseben hiba tortenik es azt nem tudjak a sejtek kijavitani azt az embriot a szervezeted kiloki.

A kerdesre valaszolva, sajnos nagy esely van arra hogy elveteltel vagy folyamatban van.

2018. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy kezdodott es el veteltem.:(
2018. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Most jöttem az orvostól és valóban nem lát semmit a méhében,de mondta hogy holnap reggel ismételjem meg a HCG vervetelt s ha az érték csökken akkor biztosan elvetéltem és szépen kitisztultam,de ha nő az érték akkor azt mondta hogy megbeszéljük hogyan tovább. Bár belatasom szerint nem lesz nagyobb az érték.... :(
2018. aug. 27. 17:03
 6/25 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok

Nekemis azt mondta az orvos hogy mehembe nincs semmi csak nekem valamiert nem csokken rendesen a hcg

Nekem lassan hogy 2 hete hogy el kezdodott a veteles ea meg mindig verzek egy het mulva kell menjek megint hogy csokkent e a hcg.

2018. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó ,én kíváncsi leszek milyen érték fog kijönni,és arra is hogy meddig fog tartani a verzes,ez az 5. nap viszont már nagyon kevés folyik és sötét barna színe van,igaz a dokit nem kérdeztem es lehet buta kérdés de gondolom míg nem áll el a verzes a nemi élet szüneteltetése érvényben van?
2018. aug. 27. 23:05
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekemis van mikor keves barnas folyik van mikor ver de altalaba akkor picit mindig gorcsolok.

Igen addig nemi elet kizarva

Es nekem azt mondtak mert en korhazba is kerultem hogy egy honap szunet a baba projektel! szex csak vedekezessel

2018. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm a választ Utolsó! Majd irj kérlek hogy sikerült e újra a baba :) jelentkezem majd én is hogy mi lesz a fejlemény :) kitartást kívánok neked és fel a fejjel! Én is mind ezt mondogatom magamnak!
2018. aug. 28. 07:29
 10/25 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen nekedis ezt kivanom

Nekemis masodik baba lett volna nehez ez most nagyon orultunk a pozitiv tesztnek hogy vegre sikerult erre fel meg...:(

Persze mindenkepp jelentkezek amikor sikerult,en meg jovo kedden kell menjek ver vetelre hogy csokkent e a hcg.2 het mulva nogyogyaszhoz es ha az megerositi hogy minden ok akkor johet megint a baba

2018. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!