Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetèlès után, ha újból terhes...

Vetèlès után, ha újból terhes maradok mennyi az esélye arra hogy rizikós lesz a terhesèg?

Figyelt kérdés
mielöt a vetèlès megtörtèn az orvos ,pihenést irt fel mármint nem csinálhatam semmit,csak túl kèsö volt már arra ..dolgoztam akkor mèg elárusító kènt ès a 8.hètben ment e

2018. aug. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van bármi rizikó. Sajnos a vetélés előfordul akkor is ha az anya teljesen egészséges. Nem kell semmi extrát tenned addig ameddig orvos nem utasít rá.
2018. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én missed ab után tök problémamentesen kihordtam a kislányomat, most 20 hetes vagyok a kisfiammal, szintén semmi gond nincs eddig (remélem továbbra sem lesz). Annyi, hogy esélyes, hogy egyből magas kockázati besorolásod lesz a következőnél, de ezzel nem kell foglalkozni, ha amúgy nincs semmi panasz. Nekem is az volt a lányommal is, most a fiammal azért van, mert az előző császármetszéssel született. De senki nem kezel veszélyeztetettként, mivel semmi bajom nincs.
2018. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. aug. 29. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Azon ne kattogj, hogy azert ment el, mert tul keson “kezdtel” pihenni.

Minden bizonnyal elment volna akkor is, ha fel sem kelsz az agybol az elso pillanattol kezdve. Sajnos ez nem igy mukodik.


Nekem negy vetelesem volt sorozatban (3-4 ev leforgasa alatt). Barmit csinaltam, sorban mentek el a babak 8-12 het kozott, minegy, hogy pihentem, vigyaztam, vagy mit szedtem be es mit nem.

Most pedig 30. hetben vagyok, teljesen problemamentes, esemenytelem terhesseg az elso pillanattol (lekopogom) es remelem, hogy igy is marad vegig. Csak azert kapott magas riziko besorolast a terhessegem, mert 4 vetelesem volt, igy jobban figyelnek mindenre, de semmi extra teendom nem volt. Max akkor fekudtem, pihentem tobbet, ha almos voltam, vagy emelygos, vagy epp lustizos nap volt. Amugy csinaltam/csinalok mindent, dolgozom rendesen, sportolok is, kirandulok a gyerkekkel, stb es semmilyen orvosi kezelesre, tamogatasra nem voot eddig szukseg.


Konkretan 100 nobol 2-nek van egymas utan ket vetelese, 3, vagy attol tobb ismetlodo veteles a nok 1%-nal fordul elo.


Szoval nyugalom, ne izgulj, igen nagy esellyel semmi baj nem lesz legkozelebb.

2018. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Èrtem.. :)

Csak fura volt hogy senki nem mondott semmit az orvos sem hogy mi történt..más nöi bajoknak közé van a vetèlèshez pl felfázás ?

Köszönöm a válaszod ès grat a babához 😃

2018. aug. 29. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt az oka... Én 20 hetesen vetéltem el, méhnyak elégtelenség miatt. A következő terhességemnél is gondot okozott; épphogy sikerült megmenteni a kislányom.
2018. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történt neked senki semit nem mondott hiába kérdeztem...amugy a 8.hètben voltam
2018. aug. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!