Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek ez hogy lehetseges...

Szerintetek ez hogy lehetseges? Sos.

Figyelt kérdés
Jun.18.-an volt egy abortuszom, elvileg minden rendben ment. Orvos 4-5 hetet mondott, hogy addig zuhanyzas es semmi nemi elet. Ezt be is tartottuk, utana mar szeretkeztunk. 8-9. Hetre hirtelen nagyon eros gorcseim lettek es elontott a ver, azt hittem megjott a menstruaciom csak kesessel, mert ilyenkor meg lehetseges, hogy nem idoben jon meg...de csak 1 napig tartott, suru, darabos volt es iszonyatosan gorcsoltem..utana 1 het pecsetelgetes. Mikor elmult, elkezdett szurni a mehem, mintha gennyes folyasom lenne...lehetseges, hogy ujra teherbe estem, csak elveteltem? Vagy esetleg nem urult ki minden? Teszt pozitiv. Parommal nem voltunk egyutt sokszor, es mindig vedekeztunk...nem ertem. Kedden megyek dokihoz, addig velemenyeket kerek..:(
2018. szept. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj dokihoz mert meg is halhatsz. Fertőzésed van. Valószínűleg nem kapartak ki mindent elég jól.
2018. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!! Azonnal!!!
2018. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso ket valaszolo is irta, azonal menj orvoshoz, a surgosegire. Komoly problema lehet veled. Gyors gyogyulast kivanok!
2018. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..


Augusztus 19 óta még nem voltál orvosnál?😒

2018. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!