Veteles lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel amikor elmentem pisilni volt pár csepp ver a papiron es egy ket darab kicsi alvadtver es egy nagyobb darabb lilas/szurkes/atetszos valami, de nem veres, nem lehett osszekeverni alvat vérrel vagy mensivel. Utana volt meg egy kis pecseteles max egy oraig majd semmi. Am ejszaka megjott. Sosem szoktam erezni a mensit, de most arra keltem hogy nagyon rosszul voltam. Iszonyatosan gorcsolt a hasam, hanyingerem volt, tobbszor majd nem elajultam. Razott a hideg, a levegott pedig aitomatikusan ugy vettem a fajdalomtol mint szulesnel. Bevettem gyogyszereket, igy kb 3 oraig tartott ez a fajdalom. A mensim ekkor elenk piros volt, de semmi mas. Nem kezdett el omleni stb, normalis mennyisege volt.

2018. szept. 9. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Azt mondta a doki, hogy valószínűleg jó vastag volt a mehnyalkahârtya amibe terhesség esetén be ágyazodik a baba és ugye mensivel kilöködik mert nem jön létre terhesség.
2018. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom. Azota annyiba maradt a verzes is, papiron halvany pecseteles de ennyi.

Kis nyomast erzek csak az alhasamba de semmi mas.

Nem ertem, nem volt meg ilyen. Megjon normalisan se ellote pecseteles se semmi. Megjon tart 3 napig folyamatosan, es nincsenek eros fajdalmak. Nem tudom mi torhetet most:(

2018. szept. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!