Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hcg érték növekedés nem elég?

Hcg érték növekedés nem elég?

Figyelt kérdés
Augusztus 25. en volt a beultim. Lombikos vagyok. Szept 3. an 26hcg, szeptember 6an 68hcg, szept.7en 99hcg. Ma szept 11. en 257hcg. Azt mondta a dokim kezdjek rola lemondani mert lehet mehen kivuli. Masnak is mondott mar ilyet egy lombikos orvos? Hiszen emelkedett. Masnak sikerult ilyen ertekkel?
2018. szept. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek a témához, szóval előre elnézést ha butaságot kérdezek.

De fagyibabák beültetésénél is van méhen kívüli terhesség?


Egyébként tény, hogy a hcg emelkedés még nem feltétlen elég az örömhöz, főleg mert nálad nagyobb emelkedést vártak.

Átlagosan két naponta duplázódik a mennyiség. Nálad most ez hiányzik, ezért próbál lélekben felkészíteni az orvos.

2018. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van. Azt mondta a doki elfordulhat.

Tegnap en is beszeltem a dokimmal meg azt mondta egy kicsivel alacsonyabb... meg varjunk hogy alakul.

2018. szept. 12. 05:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Most olvastam a kérdésed. Mi történt azóta? Rendben vagytok?
2018. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!