Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés, vagy ne aggódjak?

Ez vetélés, vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Csináltam kettő pozitív tesztet majd megjött a menstruaciom de sokkal erősebb mint szokott lenni..gorcsolok pedig sosem szoktam.. ez normális vagy elment a babam
2018. okt. 7. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kémiai terhesség volt... Sok ilyen van csak a nők nem tudják, mert nem mindenki tesztel menzesz előtt..
2018. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha megjött a menstruációd, akkor nem vetélésed van, hanem valószínűleg egy kémiai terhesség zajlott nálad, erre utal a két pozitív teszt. Ilyenkor még nem elvetél az ember, mert nincsen mit,(tudom, nem túl szépen hangzik,de ez a tény) elkezdődik valami és megáll, ez a kémiai terhesség. Lehet szokásos mennyiségű és kicsit intenzívebb vérzés is, mindkettő normális. Minden nőnél előfordulhat az élete során, akár többször is, csak alap esetben nem is tud róla, csak annál derül ki, aki a menzesz elmaradása előtt, vagy egyből aznap tesztel.
2018. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso ket valaszolo is irta, nagy valoszinusegel ez kemiai terhesseg volt. Sajnos ilyen esetben nem beszelhetunk vetelesrol, mivel meg embrio sem volt, nemhogy magzat. Beindult valami sejtosztodas amit vegul a tested kilokott magabol.

Nekem juniusban volt kemiai terhessegem, 2 het kesessel megjott a verzesem amit eros hasi gorcsok es darabos verzes kovette.

Nagyon sajnalim, hogy ezt tortent veled de ne csugedj el. Mihamarabbi boldog babavarast kivanok neked!

2018. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!