Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki korán nyílò méhszáj miatt...

Aki korán nyílò méhszáj miatt vetélt el, hányadik héten történt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer elvetéltem kétszer viszont elő egészséges babáim születtek. Első babával 24. héten kezdtem nyílni. Szigorú fekvéssel betöltött 33. hetig mentünk. Masodjára sajnos betöltött 19. heten elvetéltem. Szülni kellett borzalmas volt. Aztán teljesen tudatosan elkezdtem készülni a harmadik terhességemre. Cerklage-t kaptam a 16. héten és onnantól fekve sokat kórházban de 37. hetig elvittük a babát. Ehhez sokan kellettek. A cerklage életet ment!!!!
2018. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,miért nem mûtöttek meg rögtön az elsônêl,mikor elkezdett nyîlni a mêhszájad?
2018. okt. 7. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

20. héten volt. Lombik, ikerterhesség. Nem tudtak már összevarni, mert mire észrevették már a hüvelyben volt a magzatburok. Próbáták megmenteni Őket azzal, hogy fejjel lefelé fektettek és egyáltalán nem kelhettem fel; ágyban fürdettek, katéterem volt, de ennek ellenére a burok pár nap múlva megrepedt, és meg kellett szülni Őket...

Annak, hogy baj van, semmi jele nem volt, csak a vizsgálatnál derült ki.


A kislányomat pedig épphogy sikerült megmenteni:

Azt mondták, egy babával nem lesz ilyen gondom, így nem is készültek rá. Ehhez képest 18. héten, a genetikai vizsgálatnál már alig volt méhnyak, belülről nyitva voltam. Azonnal megműtöttek, kaptam egy cerclage-t, és onnantól kezdve szintén fejjel lefelé megdöntve kellett feküdnöm, csak wc-re és egy 5 perces zuhanyra kelhettem fel. Azt mondták, hogy jó, ha eljutunk a 28.-30. hétig, ehhez képest sikerült eljutnunk a 38.-ig.

2018. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!