Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mindenszentekkor ti megemlékez...

Mindenszentekkor ti megemlékeztek valamilyen formában az elvesztett babá (k) ról?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2018. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mikor vesztetted el.

Én 4 babát vesztettem el mind a 7-8 hét előtt. Egyszer sem emlékeztem meg

2018. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Jézusom ... nem.
2018. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem 20 hetesek voltak.
2018. okt. 8. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert visszakaptuk őket. 23+6 hetesen voltak.
2018. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nemrég gondolkodtam ezen, hogy egyáltalán nem gyászolom az elvesztett terhességeimet.

Akkor óriási veszteség volt, hatalmas fájdalom, de ma már úgy gondolom, hogy így kellett lennie, mert van három csodálatos gyermekem, akik nem lennének, ha az elvesztett babák megszületnek. Persze tudom, akkor azokat a gyerekeimet imádnám, de most így kerek az életem és már nem sajnálom, hogy így történt.

2018. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
34 hetes voltam. Lehet Jézusomozni, de bizony gyújtok egy gyertyát rá is.
2018. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Október 15- én van a nemzetközi perinatális gyász világnapja. Ekkor emlékeznek meg azokról a babákról, akik a születésük előtt, vagy az azt követő 1 éven belül haltak meg.
2018. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En harom vetelest tudok magam mogott kb. az elmult 3 evben. Mind a 3 az elso trimeszterben szakadt meg es csak az utolsot kellet muvileg befejezni.

Tul lepni es feldolgozni az egeszet szornyu volt. Az ev elejen volt a muvileg befejezet terhessegem es juniusban egy kemiaim. Mondhatom azt hogy meg mindig nem vagyok tul az egesz ez evi tortenteken, de ep eleg fajdalmas volt az egesz nekem es a ferjemnek is ahoz, hogy nem szeretnek ritualet csinalni a vesztesegeinkbol.

De azok akik kesobb veszitetetek el a babaikat, akik gyakirlatilag megszulik az eletkeptelen vagy mar halot gyerekuket, azokat megertem, hogy erre szukseguk van.

Szaz szonak is egy a vege egy varvavart gyermeket a terhesseg barmely szakaban elvesziteni borzalmas erzes. Gyaszolni es feldolgozni a veszteseget mindenki a maga modjan teszi.

2018. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Helló!


Szerintem az "Aprószentek" ünnepe lefedheti ezt a problémát.

2018. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!