Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mindenkinél...

Missed ab után mindenkinél van kontroll?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap volt a missed ab-om (10. hetesen elhalt a terhességem). Mielőtt hazaengedtek a kórházból beszéltem a dokimmal. Azt mondta 2 rendes menszesz után lehet újból próbálkozni. Kérdeztem kontrollra mikor jöjjek? Azt mondta nem kell kontroll vizsgálatra menjek.

Nálatok hogy volt? Gondolom, ha panaszom van mindenképp felkeresem, de ha panaszmentes vagyok, merjünk majd belevágni kontroll nélkül.


2018. okt. 10. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a missed ab. után 2 héttel kellett mennem a szövettan eredményéért, a műtét után 4 héttel kellett mennem kontrollra (6 hetesen halt el, de 10 hetesen volt a műtét). Nekem az 5. héten jött meg, 3 ciklust kellett megvárni. A 4. már nem jött meg. :D
2018. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a kontroll, hogy megjött? Megjött. És ideadták a szövettan eredményét (amin semmi érdemi nem volt).
2018. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl nem volt, telefonon hivtak fel a korhazbol 3 hettel a mutet utan, hogy van-e valami panaszom, meddig vereztem, negativ-e mar a teszt (kertek, hogy 2-3 hettel a mutet utan csinaljak egy terhessegi tesztet). Mivel semmi gond nem volt, igy nem kellett mennem. Ez 12. heti missed ab volt.

A tobbi vetelesemnel nem volt mutet, hanem termeszetes modon tusztulzam ki es akkor pl kozvetlenul a veteles utan, majd 7-10 nappal kesobb is volt ultrahang. Azok 8-11 het kozott voltak.

2018. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!