Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhessěg vagy vetélés?

Terhessěg vagy vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csináltam TESZTET. Mind kettő pozi lett halvány csikkal a másik halvány de láthato.10 én kellet volna megjönnie. De szombaton kicsit barnás vérzésem volt. Hol volt hol nem. Kettő napja párommal egyutt voltam utána véreztem. Na mondom ok biztos téved a teszt. Azota barna folyás de cdak tamponon. Betéten néha. Valakinek hasonlo. Mi lehet??
2018. okt. 13. 08:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Most meg vérzek. Ne nevessetek
2018. okt. 13. 08:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet még... Ha bemész az ügyeletre akkor kapsz hormonpótlást, amit lehet ugyan szedni de az esetek 70%-ban semmit nem ér. Ugyanis nem hormonprobléma okozza a vérzést, csak ezt már nem szokás leellőnirzni egy laborvizsgálattal. Inkább tömik vele a kismamákat. Lehet hematóma. Annak végkimenetele bizonytalan, vagy elsodorja az embriót, vagy nem. De sokszor nem is tudják az okát az ilyen vérzéseknek. És sajnos lehet az is, hogy elindult valami valóban, de végül nem lesz belőle semmi...


Amúgy én is így barnázgattam a pozitív teszt után. Ehhezképest már a 29 hetes taposom :)

2018. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vérzel, az már nem jelent túl sok jót. A barnázás még adhatott volna reményt, bár én akkor ha pozitív a teszt és barnázok, biztos nem szexelek, míg a doki nem látott. Vagy bemész most az ambulanciára, hogy nézzenek meg, mert lehet, hogy terhes vagy, vagy ha rendesen vérzel, akkor lehet, hogy csak kémiai volt, ha elmúlik a vérzés keress fel egy dokit.
2018. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Most semmi. De kissé darabos volt wc után. Picit nem nagyon. Mondjuk én semmit se érzek hogy fájna stb.
2018. okt. 13. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!