Vetélés okozza?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kettő tesztem pozi lett halvány csikkal. Majd barnás folyás darabos. Ma rosszul lettem szedulés hányinger darabos barnás folyás. Azota is barnázok. Darabos is. Holnap orvos. De hiába nézelődök általában verzessel jár.köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A darabos barnás folyás is vérzés. Az alvadt vértől barna és darabos. Csak a friss vér piros.
2018. okt. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom. Ma doko nagyon megilyedtem. 3 gyerekem van és ebbol nagy baj is lehet
2018. okt. 15. 06:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok doki után doki. Pozitív teszt a vèrtèvtelen. Nem értem mindig folyás darabok. Sokféle színben. Véres myákos darabos. ????? Jövőhét doki ismét. Mellesleg ultrahang semmit se mutat
2018. okt. 20. 17:58
 4/4 anonim válasza:
Mi volt a dokinál kérdező?
2018. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!