Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Erdemes mar most folsavat szedni?

Erdemes mar most folsavat szedni?

Figyelt kérdés

Hetfon fejeztek be muszeresen a terhesseget, tizedik hetbe voltam :(

Azt mondta az orvos, harom honap mulva lehet ujra probalkozni, jo otlet mar most folsavat szedni? Mik a tapasztalataitok?


2018. okt. 18. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szedheted.
2018. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2018. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szedheted tovabb. Nekem januarban volt szinten 10 hetesen akkor felbehagytam a szedset es marciostol elkezdtem ujra szedni. Majustol kezdtunk ujra probalkozni.
2018. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom... 😟 Nekem múlt héten volt, szintén 10 hetesen 😢

Az orvosom nekem is javasolta a folsavat. Ahogy hazajöttem a kórházból el is kezdtem szedni. Szóval érdemes már most elkezdeni.

Nekem 2 rendes menszesz megvárását javasolta. Majd meglátjuk lelkileg és testileg is mikor állok készen. Szeretném ha minél gyorsabban eltelne ez a várakozás. Gondolom ezzel te is is vagy.

2018. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh igen, epp a tegnap mondtam a paromnak, hogy barcsak gyorsabban telne az ido es ismet gyorsan teherbe esnek. Semmit sem szeretnek jobban, mint hogy gyorsan elteljen az ido, de meg csak 4 napja tortent...
2018. okt. 19. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is még csak 10 napja. Borzasztóan hosszú és nehéz időszak...😟
2018. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4-es voltam.
2018. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!