Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet, hogy terhes voltam,...

Lehet, hogy terhes voltam, csak elvetéltem? A teszt már nem mutatja ki. (Végig beszedtem a fogamzásgátlót, mert nem volt egyértelmű)

Figyelt kérdés

Úgy 2 hónappal ezelőtt hirtelen megnőttek a melleim. Fájtak, nem tudtam melltartót hordani,hason aludni stb. Már a párom, sőt a környezetem is mondta, hogy szembetűnően nagyobbak. Elkezdtem úgy 1 hónap után követni hogy a mellbimbóm nő-e, és nőtt. 20 Ft nagyságúról több mint 200 Ft-os nagyságú lett. Láthatóan kieresedett, a montgomery mirigyek is világosak lettek és nőttek. Mire időszerű lett, hogy újra megjöjjön (az első megjött), már rá voltam készülve, hogy ha nem jön meg akkor bizony baby van. De az utolsó napon ugyan (A gyógyszermentes hét utolsó napján) megjött, de semmi különös nem történt, szinte ugyanolyan volt mint mindig.


Megjött, vagy legalábbis valami történt és azóta a mellem összement, a bimbóm újra 20 ft-os, és úgy 15 nap után csináltam egy tesztet, hátha mutat valamit, de nem vagy már nem.


Gondolom nem egyedi eset, hogy valaki elveszít úgy egy gyereket, hogy már voltak tünetei, de mire odaért volna, hogy megbizonyosodjon róla elvetél.



2018. okt. 29. 10:58
 1/1 anonim válasza:

Szia. En is tabit szedek, es idonkent nekem is vannak olyan tuneteim, mintha terhes lennek..biztonsag kedveert szoktam tesztelni ilyenkor, de semmi es amikor nogyogyaszhoz megyek vizsgalatra, o se lat akkor semmit, biztos mar szolt volna😂

Tehat ezzel csak ennyit akartam mondani, hogy tapasztalatom szerint produkal ilyes fajta tuneteket

2018. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!