Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 terhességből 2 fiam születet...

8 terhességből 2 fiam született a többi sp. Ab illetve missed ab. Ismét babát várok és nagyon izgulok. Van itt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Én inkább vigyáztam volna a helyedben hogy ne legyek megint terhes, ilyen múlttal, és hogy már van kettő gyereked.

Egyébként lehet tudni, mi okozza nálad a sok vetélést?

2018. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tervezett baba és új apuka.Csak találgatások mennek, nincs hormon elégtelenségem. A nődokim szerint a lányokat nem megtartani kromoszóma rendellenesség lehet.
2018. okt. 30. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az összes vetélés bizonyítottan lány magzat volt?
2018. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak találgatások mennek. Soha nem tudtam kiharcolni egy átfogó vizsgálatot , mondván hiszen van egészséges gyermeke, ilyen előfordul.
2018. okt. 30. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Genetikai szűrésen is voltál (pl. trombózishajlam)?
2018. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

En hetedik terhessegbol most varok epp szuloszobara a 3. fiuval.

Ugyanaz az apa, az eldo ket terhessegem nem volt ugyan problemamentes, de kihordtam oket.

Majd 6 evvel kesobb ismet babat aksrtunk es jo harom ev alatt 4 vetelesem volt 8-12 het kozott.

En millio vizsgalaton voltam belfoldon es kulfoldon, mar az elso veteles utan is mentem.

Egy fajta genetikai rendellenesseg derult ki nalam, ami azonban nem hozhato osszefuggesbe egyertelmuen a vetelesekkel, foleg, hogy ez mindig megvolt nalam, megis kihordtsm az elso ket terhesseget...

Szinte ugyanott vagyok, mint a vizsgslstok elott.

A legutobb egy evig terhes sem lettem (holott elotte kb egy szexbol is), semmi extra felkeszules nem volt a terhessegre, gyakorlatilag lemondtunk a babarol.

De megis terhes lettem es teljesen komplikaciomentes terhesseg van mogottem (remelhetoleg 3-4 oran belul). 🤞🏻

En csak annyit tudok mondani, hogy kitartas.

(Amugy sokba kerul, de privatban kb minden meg tudsz nezetni gyorsan, kenyelmesen).

2018. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Kedves Utolsó, egy nagy kalappal a szüléshez :-)
2018. okt. 30. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok.

Megszuletett a fiunk, szavakba nem ontheto, hogy milyen erzes, mekkora boldogsag ez.

Minden perc megerte, a sok lelki es testi fajdalom ellenere.

Biztosan sokan nem ertik meg, hogy miert er meg valakinek egy gyermek (akkor is ha nem az elso) ennyi megprobaltatast, de nem vagyunk egyformak. Az elmult evekben mi is voltunk azon a ponton tobbszor is, hogy feladjuk, de nem tettuk es ez volt a jo dontes.

2018. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!