Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetesen miért halhat el egy...

8 hetesen miért halhat el egy magzat?

Figyelt kérdés
Szerintetek genetikai vagy hormonális oka lehetett? Gondolom ha hormonális oka lett volna, akkor lettek volna panaszok is pl. barnázás?

2018. okt. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen oka lehetett, ezt itt a gyakorin nyilván senki nem fogja neked megmondani.
2018. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvosok is csak kutatják. Nincs összefüggés a hormonális/genetikai háttér és a külső jelek közt.
2018. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ki tudja!? És 20 hetesen?? Annak se volt megmagyarázható oka miért indult be a szülésem és halt megva fiunk... Ez az élet! Vagy halál..
2018. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Genetikai rendeleneség szokott lenni töbségében.
2018. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos nem derült ki. Azt mondták ez gyakori..., és hogy majd legközelebb... hát két hónapja próbálkozunk újra, eddig semmi. Viszont missed ab óta megborultak a hormonjaim. :/ Előtte minden oké volt, első próbálkozós hónapban jött össze.
2018. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Halk suttogás válasza:

Ma 8 hetesen és 3 naposan szembesültem vele, hogy ez a terhesség sikertelen.

Az 5.hétben normálisan fejlődött a terhességem. 6 héten volt 2,5mm 7 héten 4 mm lassú szívhang, és most 3mm életjelenség nélkül... Éreztem, hogy valami nincs rendben... Hiába fejeztem ki az aggályaimat az orvosomnak, a méretét és a szívét illetően, azt mondta, hogy minden rendben van,próbáltam megnyugodni, de nem ment. Aztán pár napja már nem fáj, nem feszül a mellem, a hányinger is csökkent, nem foglalkoztam vele, mert terhes tünetek jönnek-mennek... Legalábbis ezt olvastam valahol. Talán akkor halt el...

Hogy miért? Genetikai lottó - taglalta egy cikk.... Genetikai rendellenesség.

Ha az embryo nem fejlődik rendesen, csökkennek vagy elmúlnak a tünetek intő jel lehet.

Hétfőn Missed ab.

7 évet vártam arra, hogy megszülethessen.

Üresség, fájdalom az, ami uralkodik most bennem.

2019. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!