Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Majdnem 3 hettel missed ab...

Majdnem 3 hettel missed ab utan meg mindig szomoru es irigy vagyok, ha kismamat vagy anyukat kisgyerekkel latok. Nektek meddig tartott, amig tultettetek magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Mindig ramtor a duh es a sirogorcs, ha csak szembejonnek velem az utcan :(
2018. okt. 31. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Amíg nem sikerült újra...
2018. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ettol tartok en is :((
2018. okt. 31. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is akkor tudtam másképp érezni, amikor már én is boldog kismama voltam...
2018. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt bennem sem düh,irigység meg pláne nem. Tudtam hogy nekem is lesz babám,most ez sajnos így alakult,csak erre gondoltam,pedig ketten is akkor szültek a családomból mikor engem műtöttek. Gondolhatjátok hogy mindenki a babákkal volt elfoglalva,én csak minimális részvétet kaptam. Velük örültem én is,mert tudtam hogy nekem is jol fog majd esni,ha velem örülnek az én babámnak,ha kígyót békát kiabálok rájuk attól nem lesz jobb senkinek sem.
2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Amíg nem sikerült újra.

Vetélés, szünet, aztán egyből sikerült. Missed ab után 6honapig könnyebben is esnek teherbe általában a nők. Nálunk ez igaz lehetett, mert előtte 10honapig nem jött.

2018. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem sikerült újra. (1,5év). Nekünk 3.gyerkőc lett volna és nagyon megviselt a dolog! (Nem csak engem de a férjemet is).
2018. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Dühöt és irigységet soha nem éreztem.
2018. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Duhos az voltam hogy elveszitettem a babankat. De nem irigyeltem soha senki gyereket vagy azt hogy valaki a kornyezetemben terhes.
2018. nov. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
70%

Írigy sose voltam senkire, csak fáj és szinte betege vagyok, hogy nekem nem jön össze. Ebben az évben 2 missed AB és most egy vetélésen vagyok túl ;(((

Bizakodó vagyok minden hónapban 🙂

2018. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jo, nem tudom, hogy jol fogalmaztam-e, inkabb frusztralt vagyok, mint irigy :)

Sajnalom, utolso, nekem elso volt, nem tudom mit csinalnek, ha meg egyszer at kellene esnem ezen a szornyusegen :(

2018. nov. 2. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!