Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi idővel próbálkoztok...

Mennyi idővel próbálkoztok missed ab után?

Figyelt kérdés

A dokik 3 hónapot mondtak, a kedvenc dokim 2 ciklust.

Nekem még ezt a kettőt is nehezemre esik kivárni. 😭



2018. nov. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Márciusban volt missed ab-om, műszeres befejezéssel. 4 hét múlva kellett visszamennem kontrollra (akkor még nem jött meg). Az akkori doki fél évet mondott. A műtéttől számítva 5 hét múlva jött meg, 3 napig tartott, de csak barnázás volt. Májusban elmentem magándokihoz. Ő megvizsgált, 3 ciklust mondott, hogy helyreálljon a hormonháztartásom, na meg a méhem. Szeptember elején teszteltem pozitívat, halálra stresszeltem magam 8 hetes koromig, míg orvoshoz nem mentem. Aztán hallottam a szívhangot, kicsit megnyugodtam. 12 hetesen vérezni kezdtem. Ambulancia. A doki szerint csak 11 hetes volt, de minden rendben, Utro-t kaptam. Rá 4 napra mentem a 12 hetes uh-ra, ahol már majdnem 13 hetesnek mérték a babát, jól van, csak a méhlepény mélyen fekvő, kicsit ráér a méhszájra, valószínűleg ez okozta a vérzést (persze a gyógyszert abba kell hagynom). Most kezdek kicsit megnyugodni, és tényleg elhinni a csodát. :) Várd ki, amit a doki mondott. Tudom, hogy nehéz, de helyre kell állnia a szervezetednek. Kívánom, hogy hamar te is babázhass!
2018. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Úristen! Itt egyes nők versenyt űznek a teherbeesésből?
2018. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 honapot mondtak (nem ciklust, honapot)

1 mar eltelt, rohadt lassan telik az ido :(

2018. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13 hetesen lett missed ab :( 3 hónapot javasolt. Mi 9 hónapot vártunk és egyből sikerült :) nekem lelkileg is fel kellett készülnöm és jót tett ennyi idő. Érdekes, hogy a mostani baba ugyan abban az időben fogant mint az első, lehet nem véletlen :)

Szívből kívánom, hogy a jövőben minden rendben legyen!

2018. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, srácok!


Az új nődokim szerint egy ciklus is elég és ő profi :D :)


Karácsonyra már újra hárman lehetünk!!!! ❤️

2018. nov. 13. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 ciklust mond a dokim, én is alig győzöm kivárni, de inkább kivárom!
2018. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár ciklust se kell kivárni, úgy is teherbe lehet esni. De érdemes párat megvárni, regenerálódik a szervezeted. Sokszor van az ilyen korai újra teherbeesésnél újbóli vetélés sajnos. Persze kivételek is vannak.

Nekem is borzalmasan fájt és rengeteget sírtam. Fél évre rá lettem újból terhes. Azt hiszem kellett, hogy meg tudjam gyászolni. Sokkal jobban tudom így értékelni a mostani terhességemet és tudom, hogy egy kis angyalka fentről néz le ránk.

2018. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!