Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb 6-7 hetes lennék de uh...

Kb 6-7 hetes lennék de uh alapjàn megàllt 4 hetesen, nem fejlődött, Üres 7 mm petezsàk felszívódhat?

Figyelt kérdés
Egyszer volt műtéti befejezése 10 hetesen de teljesen felboritott hormonalisan. Azért reménykedem. Kinek h történt?

#terhesség #Felszívódàs
2018. nov. 14. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem adtak még két hetet, de sajnos műtét lett a vége.
2018. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem szivodik, de kitisztulhat magatol.

Nekem negy vetelesem volt 8-12 het kozott, volt embrio is mindig es a szivmukodes allt le. Csak az elsonel volt mutet, mert nem akartam varni, tul akartam lenni rajta, de mivel ismetlodott a dolog ujra es ujra, igy a tobbinel mindig megprobaltuk a termeszetes vetelest.

Sikerult, altalaban egy heten belul (miutan leallt a szivmukodes) megindult magatol a veteles.

Kitisztultam mindig teljesen, nyilvan orvos kovette vegig a dolgot.

2018. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Multkor 3 hetet vártunk és akkor sem indult be de az nagyobb terhesség volt. Ti voltatok spermium kivizsgáláson?
2018. nov. 14. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idosen halt el, 9 hetesen mutottek. Ket valasztasom volt, abortusztabletta es utana kuret, vagy csak kuret. Az, hogy magatol felszivodjon, szoba sem jott.
2018. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veteles termeszetesen kitisztulhat

Lehet varni vele amig nincs eros verzes vagy laz

Sperma vizsgalat 3 veteles utan ertelmes

2018. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már sperma vizsgálat. Spontán elveteltem azota. Mivel a 2 veteles között született egy babank ezért a doki nem küldött el vizsgálatokra!
2018. nov. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!