Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tanàcsot, illetve tapasztalato...

Tanàcsot, illetve tapasztalatot szeretnèk kèrni! Volt ìgy valaki? Barnàzàssal ès sok pozitìv tesztel elmentem dokihoz.

Figyelt kérdés

Aki megvizsgàlt, ès megàllapìtotta, hogy 4-5 hetes terhesvagyok. Ìrtfel a barnàzàsra progit. Hètfőre hìvott uh-ra. Vasàrnap vèrzès, de minimàlis, pihenès. Hètfőn az uh-n kicsi terhessèg vèrzès-barnàzàs miatt benntartottak. Kaptam injekciót, gyógyszert, ès fekvès. Szerdai uh- màr semmi nem volt a mèhben, hcg vèrvètel 312. Vàrakozàs tovàbb, vagy vetèlès vagy mèhenkìvüli. Pèntek hajnalba vèrvètel 432 a hcg, doki mondta,hogy laparoszkóposműtèt mrt nehogy mèhenkìvülilegyen. Viszont az uh-n se mèhbe,se vezetèkbe nem làttak semmit. Ìgy missed ab lett,este hazajöhettem, de szerdàn kontrol hcg. Ha bàrmi gond van azonnal kórhàz.

N



2018. nov. 18. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Hogy volt-e másnak is vetélése? A terhességek 25 %- a vetéléssel vegződik.

Bocsi, nem undokságból kérdezem, de tényleg nem jövök rá.

2018. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazàból csak ki akartam ìrni magamból,ami törtènt. Tudom,hogy sokan vetèlnek el, ès ez mindenkinek nehèz.
2018. nov. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!