Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Két sikeres terhesség után a...

Két sikeres terhesség után a 3. ik missed ab-al végződött. Természetes szelekció?

Figyelt kérdés

Akinek a 2. vagy 3. terhessége végződött vetéléssel azt küldte az orvos valamilyen vizsgálatra?

Van már 2 kislányom, a 3. terhességem végződött missed ab-al. Dokim szerint természetes szelekció, nem kell vele foglalkozni. A következő terhességgel nem lesz gond. Mivel van 2 egészséges gyerekem ugyanattól az apától, így nem gondolja hogy velem/velünk lenne valami probléma.

A ti dokitok küldött valahová? A következő terhességgel valóban minden rendben volt?

Nem szeretnék dokit váltani, de nyugodtabb lennék ha tudnám hogy valóban nem a "mi hibánkból" halt el az embrió.


2018. nov. 20. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos ez előfordulhat. Nyilván nem a ti hibátok, ne magadat hibáztasd.


Egy dologra felhívnám a figyelmedet. A -val, -vel ragban a v betű hasonul, helyesen így írandó: missed ab-bal.

2018. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a dokinak. Nagyon sok terhesség végződik missed abbal. Ezért nem felelős senki. Főleg hogy már van 2 gyerek.


Eleve 3 vetélésig nem is foglalkoznak a dologgal.

2018. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Minden 4. terhesseg vetelessel vegzodik, varhato volt, hogy beleesel.

Egy ismerosomnek 5 egeszseges gyerek utan 3 vetelese volt egy even belul egymas utan. Azt mondta az orvos, hogy csoda, hogy csak most jott el nala 5 gyerek utan. Azota szult 4 egeszsegeset meg ( kulfold).

2018. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez az én esetem is. Van két egészséges ovisom, előző hónapban viszont a pozitív tesztek után elment a harmadik babánk. Motoszkál bennem egy pici félelem, de még nem vizsgáltattuk ki magunkat, nem is tervezzük. Egyelőre próbálkozunk a harmadik babával, és bízunk abban, hogy még egyszer nem fog ugyaneh megtörténni.
2018. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
előző, három vetélés előtt nem is vizsgálnak ki, hacsak nem magánúton m, de teljesen értelmetlen elmenni hiszem tökéletesen normális.
2018. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as,akkor 9 gyereke van? :O
2018. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen, 9 :)

Azért írtam, külföldön élnek, nem romák.

2018. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy 9 éves fiam, egy 2 éves lányom és márciusban volt egy missed ab-om. Azóta 15 hetes kismama vagyok. Nem vizsgáltak ki, én sem jártam utána. Nem mondom, hogy a mostani terhességem probléma mentes, az első uh-ig folyton paráztam, majd a 12 hetesen barnázni kezdtem, pihenés, semmi emelés (2 éves mellett...). Utána voltam a 12 hetes uh-on, ahol minden rendben volt. Most nagyon várom a Mikulást, akkor megyek megint a dokihoz, de nem tudok megnyugodni, míg nem érzem mozogni.
2018. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az első lett missed ab, de ugyanattól az apától azóta van egy 3,5 éves lányom, és 32 hetes vagyok a fiammal. Tehát több vetélésem nem volt. Minket se küldtek sehova, egy vetélés, de még akár kettő is simán lehet véletlen.
2018. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem mar lenne gyerekem, nem is tornem a fejem ilyesmin. De nekem az elso terhessegem szakadt meg, a kontrollon pedig kiderult, hogy apro cisztas mindket petefeszkem (bar nem tudom, hogy van-e osszefugges). Most 3 honapig fogamzasgatlot kell szedjek, de ha a kovetkezo is missed ab lesz, feladom :(
2018. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!