Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek 23,24 hetesen született a magzata? Mi volt az oka és mi történt a babával?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=bB9tC_CoPHw


Tru az életképesség határán született, és sok küzdelem után életben maradt. Erről szól a film.

2018. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek többeket is, sokat voltam kórházban. Van, akinél makkegészséges a gyerkoc, van aki sajnos meghalt es van, aki nagyon súlyos fogyatékosággal el. Széles a skála. Bízni kell a legjobbakban, biztatni, igazi hősök ezek a babák.
2018. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is csak ismerősről tudok írni, ikerterhességnél megadta magát a méh a 24. héten, az egyik baba meghalt, a másik nem teljesem egészséges, nem tudom már pontosan, hogy mi a baja, csak hogy mindent később kezdett el, furán jár nagyon, szemüveges és külföldre hordják valamilyen kezelésre
2018. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
23+6 naposan, ikrek, beindult a szülés, nem tudták visszatartani. Vetélésnek kezelték, nem is próbálták őket menteni. Szerintem mindenkinek jobb így, így szenvedtek a legkevesebbet.
2018. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy családot, ahol a kislány 23. héten született 400g körül. Vetélésnek kezelték, de miután megszületett, életjelenségeket mutatott, ezért elkezdtek tenni érte. Az inkubátorban agyvérzést kapott, de semmi nem látszott ebből 3 éves korára. Ma már iskolás. Lehet, hogy nem ő az éltanuló az osztályban, de sem mentálisan, sem mozgásban nem lett ennek a csodával határos történetnek maradandó következményei.
2018. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az lemaradt, hogy én is 3 hónapot voltam kórházban fenyegető koraszüléssel, és többeknél bekövetkezett a körülöttem lévőknél, hogy visszafordíthatatlanul beindult a szülés. Legtöbbjüknél sajnos nem maradt(ak) életben a babá(k)...
2018. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24. hétre születtek meg az ikreink, sajnos nem maradtak életben. :(
2018. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 24hetesen volt életmentő császármetszés, szerencsére a gyerek makkegészséges. 😊
2018. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
barátnőm kislanya 550g-mal született. Igazából teljesen jol van. Kicsit viselkedeszavaros adhd tünetekkel de amin ok vegigmentek csoda hogy eketben maradt. A fejleszteseknek koszonhetoen meg minimális a fizikai tunete a korai megszuletesnek
2019. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!