Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szeptember közepèn volt egy...

Szeptember közepèn volt egy vetèlèsem 11hetesen. Műtèttel kellett befejezni. Pròbalkozhatunk már?

Figyelt kérdés
Doki 3honapot mondott és hogy a 3.hònapban kezdjek el vitamint szedni. Ki milyen vitamint szedett. Most jött meg másodjára a menstruációm.
2018. nov. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hónap telt el, így szerintem még várjatok egy hónapot.

Jutavit magzatvédő vitamint szedek.

2018. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy vérzést még várj meg,főleg ha műtét is volt. Nekem is volt ilyen, igaz műteni nem kellett. Kivartuk, és rá két hónapra kismama voltam. Elevitet szedtem akkor, most trimesztert szedek a második babaprojekt kezdetével.
2018. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem oktober kozepen volt mutetem, de meg nem menstrualtam. A korhazban nekem is 3 honapot mondott az orvos, de nehany napja vtam kontrollvizsgalaton es most 3 honapnyi fogamzasgatlot javasolt. Rakerdeztem, hogy nem lehetne-e hamarabb, azt mondta, inkabb ne, kell ido a mehnek regeneralodni.

Legszivesebben en is nekilatnek mar most, de ha a turelmetlensegem miatt ismet elvetelnek, azt nem birnam elviselni.

2018. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! A válaszom egyértelműen: IGEN!


A kórházban nekem is 3-6 hónapot mondtak. Aztán váltottam nőgyógyászt, egy nagyon profi (és drága) doktor úrhoz mentem, aki főorvos a kórházunkban. Azt mondta, csak a ráhagyás miatt mondanak több hónapot, mert ha csak 100-ból 1 kismama újból elvetél ha előbb esik teherbe, akkor az már rossz statisztikának számít. Azt mondta, egy ciklus után érdemes elkezdeni újra próbálkozni. Műszeresen fejezték be nekem is, november 6-án. 28 napra jött meg, a kontrollon minden rendben volt. Ez alatt a 4 hét alatt mindent betartottam, és szabad utat kaptunk :-)

2018. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, javítok, a mi kórházunkban nem főorvos, hanem a megyeszékhelyre ment át a kórházba, és ott az jelenleg.
2018. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!