Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6hét 1 naposan élő magzat....

6hét 1 naposan élő magzat. Másfél éve volt egy vetélésem, nem lett szívhang, most rettegek. Mekkora az esélyem hogy ő velünk maradjon? (csak ünnepek utánra hívott vissza az orvos)

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A terhességek 25 százaléka, azaz minden negyedik vetéléssel végződik a 12. hét előtt. Ez orvosi tény, tehát ennyi esélyed van. Sajnos senkinek nincs varázsgömbje, hogy megjósolja neked mi lesz.
2018. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen függ attól, hogy a legutóbbi alkalommal mi volt a baj. Van egy csomó olyan ok, aminél egyáltalán nem kisebb az esélye annak, hogy a következő baba megmarad. Én szurkolok neked, remélem minden rendben lesz most :-) Próbálj meg minél kevésbé izgulni, persze tudom, mondani könnyű...
2018. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze, a terhességek 25%-a vetéléssel végződik az első trimeszterben, de ezek többsége kémiai terhesség vagy üres petezsák.. Ha már van szívhang, onnantól csak 2% az esély a vetélésre, és ez a 2% kockázat a terhesség végéig ennyi marad! Szóval ha van szívhang, és a korának megfelelő a mérete, akkor jók az esélyeid :)
2018. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lenyeg hogy ne izguld tul es ne idegeskedj,bizz a legjobbakban. Ha szabad kerdezni mi volt a vetelesed oka? Mert akar ettol is fugghet
2018. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem lett különösebb ok meghatározva, habár pár hónapra rá kiderült az inzulin rezisztencia. Most szedem a gyógyszert rá, próbálom a diétát is betartani. Pozi tesztig mozogtam is.
2018. dec. 17. 13:50
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Mozogj sokat, hogy megfelelő legyen a vérkeringésed.
2018. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na nekem meg sok pihenést ajánlott az orvos...
2018. dec. 17. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szerintem is jobb ha pihensz es ne eroltesd magad, az unokahugom is elvetelt sajnos es neki is ugy maradt meg hogy pihent es mar nem dolgozott tovabb mert mar egy veteles utan veszelyes. Ha nem volt nagyobb indok akkor szerintem nem lesz problema tehat nem valami rendellenesseg miatt veteltel el mert azt rokton kiszurjak. Igaz nagyobb nalad az eselye de ne ess ketsegbe es ne parazz ra. Mindig legyel nyugodt pihenj ne eroltesd magad, szedd a vitamint es minden rendben lesz.
2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!