Gyógykaparás után?

Figyelt kérdés
Ma gyógykaparásom volt mert el vetéltem meddig normális a vérzés ? Szinte semmit sem mondtak .. mikor jöhet a menstrualció ? Mire kell oda figyeljek? Mennyire erős a vérzés

2018. dec. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem mondtak semmi? Egyébként változó.

Épp most esett át rajta egy ismerősöm.Műtét után kb 1 hétig elég erősen vérzett,következő hónapban már megjött neki.

2018. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En alig vereztem egy-ket napig utana. Viszont az elso menzesz majdnem 8 hetre ra jelentkezett, akkor is csak duphaston hatasara.
2018. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális a vérzés utána, nekem 28 napra jött meg, naptár pontos lett utána a menzeszem. A vérzés sem volt több menstruációkor. Következő ciklusban az ovu is a 14. ciklusnapon volt, még sosem jött be így, amit a menzesz naptár megjósolt:)
2018. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már el mult a vérzésem másnapra eddig minden rendben van most az elötej folyik a mellembol
2018. dec. 19. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ hány hetes voltál. 13 hetesen volt missed abom, kb 2-3 hétig véreztem, a mennyiség folyamatosan csökkent és kb 6 héttel a műtét után jött meg. A doki egyébként azt mondta, 4-6 hétre kell megjönnie. Ha utána próbálkozni szeretnétek, akkor 3 ciklust várj meg hogy erősödjön a méhfal. Kitartást!
2018. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valtozo. Nekem ev elejen volt missed ab-om, akkor azt mondta az orvos hogyha nincs eros hasgorcsom, verzesem es lazam akkor minden rendben. En kb. 10 napig vereztem hol jobban es hol kevesbe. Csak zuhanyoz az elso 2 hetben, ne vegez fizikai munkat ugyszint az elso 2 hetben. Ne elj nemi eletet csak a 4 het utan es akkor is jo vedekezni es megvarni az elso menstruaciot. A beavatkozas utan pedig a 4-6 heten menj vissza a nogyogyaszhoz egy uh vizsgalatra hogy minden rendben van-e.

Gyors felepulest kivanok neked!

2018. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedden volt a mutetem ma szombat van keddtol maig nem vt semmi ma kezdtem el barnazni es normlais ? 18 eves vagyok 14 hetes terhes voltam el veteltem ezert kellet a mutet
2018. dec. 22. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Nálam közvetlenül a műtét után pár napig folyamatosan csökkent a mennyiség, majd hirtelen felerősödött, rohantam az ügyeletre mert féltem hogy bent maradt valami. Ott elmagyarázták hogy ez normális, mert egyrészt záródik a méhszáj, másrészt húzódik össze a méh és löki ki magából ami még bent van. Nekem írtak fel Ergam cseppeket, elvileg meggyorsítja a folyamatot. Ettől függetlenül még egy hónappal később is barnáztam, szóval ez normális. Amire figyelj hogy ha belézasodnál, akkor azonnal orvos!
2018. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már el mult a barnázás most jelenleg a méhem fáj ma kezdödöt nem tudom ez normális-e ?
2018. dec. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!