Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Leveszik időpont nélkül a...

Leveszik időpont nélkül a vért és vizeletet?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, védekezés mellett estem teherbe 3 gyermekem van, egyik terhességem sem volt veszélytelen a harmadikba majdnem belehaltunk én és a baba is. Nem tarthatom meg a babát, mert kockázatos lenne az életemre nézve. Sajnos későn is vettük észre a jelenlegi terhességet nem voltak tüneteim egészen múlthétig. Kaptam beutalókat szombaton lenne a műtét előtte be kell feküdnöm a tágítás miatt. Folyamatosan próbálom hívogatni a labort, telefont nem veszik fel a legkisebb gyerekemmel kórházban voltam, így személyesen esélyem sem volt időpontot kérni. Ha holnap reggel oda megyek a beutalómmal, hogy szombaton műteni fognak és sűrgős leveszik a vért időpont nélkül? A beutalóra is rá van írva, hogy sűrgős.
2018. dec. 19. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Passz. Ez helyfüggő. Nálunk pl időpont sincs, csak sorba kell állni.

Próba szerencse.

2018. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest 13. Kerületben lenne a vérvétel
2018. dec. 19. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok, a kérdés szempontjából ez nem számít. Bármit írhatunk, akkor is az lesz, hogy vagy leveszik vagy nem. Ez a belső szabályzattól függ.

Hivatalosan egyébként a kórházban is le kéne venniük, ahol a műtét lesz. Ha más nem, ott még mindig bepróbálkozhatsz.

2018. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Online is tudsz kérni a Visegrádi utcába. De házi orvos is leveszi ,legalábbis az enyém.

Necces amúgy , a terhesség előrehaladott allapota miatt.

Ezt csak arra írom,hogy 'normalis esetben' a 12.hetig csinálják meg a mutetet

2018. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!