Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki mindenféle komplikációk...

Aki mindenféle komplikációk nélkül vételt el mikor próbálkozott újra?

Figyelt kérdés

6 hetesen vetéltem el felfázás miatt. Nem kellett orvosi beavatkozás, szépen kitisztultam.

Azt mondta a nőgyógyászom hogy szerinte nem kell kívánom a 3 hónapot, nyugodtan próbálkozunk újra.

Viszont azt olvasom sok helyen hogy ki kell várni a három hónapot. De azt sehol nem írják hogy miért



2018. dec. 20. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is nagyon sajnalom, ami veled tortent. En kulfoldon elek, nekem januar elejen volt egy missed ab-om, 10 hetes voltam mikor muvileg befejeztek, mert nem tisztultam ki. 4 hetes kontroll utan azt mondta az orvos hogy max. varjunk egy ciklust es utana lehet probalkozni.
2018. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 momoka 2002 ***** válasza:
Nekem 1 max. 2 menzit mondtak. Marcsak amiatt i, hogy lasd visszaallt minden a regi kerekvagasba. Persze fugg attol mekkora volt a magzat.
2018. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi azonnal próbálkozhattunk. Igaz, nem jött össze, csak 3 hónappal később, de azért lehetett
2018. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén 6 hetesen vetéltem el a hónap elején. Nem kellett műteni. A dokim azt mondta h próbálkozhatunk rögtön.

Mivel az előző terhességem is több mint 6 hónapra jött össze, így nem hiszem h várnunk kéne. Elég valószínűtlen h ebben a hónapban teherbe estem volna/esnék. Nem is nagyon voltunk együtt....

Szóval mi már próbálkozunk, nem hagytunk szünetet.

Most várom h megjöjjön, h egyáltalán mennyire tolta el a ciklusomat ez az egész 😖😞

2018. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ennyien járunk egy cipőben... :(

Csak nem értem az orvosokat... Olvastam több cikket is ezzel kapcsolatban, friss kutatások szerint nem kell várni (bár gondolom ez nem vonatkozik a műtétes befejezésre, de erre nem is tért ki)

Nálunk az is probléma, hogy nem mindig tudunk együtt lenni, mert párom sokat utazik. Ha most nem kezdjük el hanem három hónap múlva és lehet akkor se tudunk a megfelelő időben együtt lenni akkor ki tudja meddig kell még várni...

Igyis minden napot olyan csalódásnak élek meg... Nem jut azért mindig eszembe, de rettentő csalódott és szomorú vagyok ez miatt. Próbálok pozitív maradni, mert biztos vagyok benne hogy hamarosan lesz egy kis tündérbogyónk <3 de addig türelmesnek kell lennem és túl kell valahogy vészelni

2018. dec. 23. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a probléma, h nincs arra lehetőségünk h akkor essünk egymásnak mikor jólesik.....

A férjem 4 műszakozik( de, du,éj is dolgozik. Tehát hétvégén sincs itthon) van egy 3 évesünk, és persze én is dolgozom.

Nincs az h mi 2 naponta összebújunk, aztán majdcsak jön a baba....

Sajnos nagyon sokszor jön úgy ki a lépés h mikor "eredményes" lenne az együttlét, akkor a férjem nincs itthon. Az meg h "megerőszakoljuk egymást délután szinte lehetetlen a lányunk miatt 😖

Szóval mi nem is akarunk várni.....

Vágyunk a baba után 😊

2018. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!