Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után, mennyire tolódot...

Vetélés után, mennyire tolódott ki a ciklusod?

Figyelt kérdés

Okt 29 én veszítettük el a picit. 6+3 volt.

Magától kitisztult minden, nem kellett műteni. 7 napig véreztem.

Eddig 26 napos ciklusaim voltam. Most ehhez viszonytva már 2 napja késik.

Szóval mennyire tolódott nálatok el? És ugy is maradt? Vagy visszaállt a régi rendre?


2018. dec. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elso ciklus ilyenkor kiszamithatatlan.

Nekem 4 vetelesem volt 8-12 het kozott, 3 kitosztult magatol, egy alkalommal volt mutet.

28 napos aciklusom, 3x megjott 28-32 nap kozott, egyszer viszont csak 8 hettel mutet utan.

En annyiban voltam elorebb, hogy erzem a peteerest egyertelmuen es ahhoz tudtam viszonyitani, hpgy mikorra varhatom az elso mensit.

De siman lehet ilyenkor 6-8 het is akar.

2018. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 35 napra jött meg. 28-29 napos ciklusaim voltak. Azt hogy mennyire állt volna vissza nem tudom, mert az az 1 menzeszem volt, szerencsére hamar sikerült újra. (1 ciklust kellett csak kihagynunk, a vetélés nekem 5 hetesen volt)
2018. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából arra számítottam h ma reggelre megjön, mert iszonyatosan feszül a mellem. Bár nem szokott, de gondolom most teljes "képzavar" van a szervezetemben.

Nekem azt mondta a doki h már most is próbálkozhatunk. De elég sokára jött össze ez a terhességem is, csak úgy sikerült h pont a kiszámolt peteérésemkor voltunk együtt. Így meg nyilván esélyem nem volt kiszámolni. És még nem is álltunk úgy hozzá, "h akkor most gyártunk másikat"

2018. dec. 27. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem sajnos műteni kellett. Az első mestruáciom műtét után 29 nappal jött meg, utána 25 nappal, utána pedig 28 nappal. Előtte 28 naposak voltak a ciklusaim ritkán + - 1 nap. Szerintem két nap késés egy ilyen után teljesen normális. Nekem még annyiban változott, hogy öt nap helyett négy napos lett.
2018. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Öszzességében 5 napot késett. Elég ersen görcsöltem az első nap, és mennyiségben is több volt a szokásosnál. Majd kiderül h meddig tart.

Köszi a válaszokat.

2018. dec. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!