Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés? Vagy terhes vagyok?

Ez vetélés? Vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltam, történt egy kis baleset, elszakadt a gumi. Időben észrevettük de előváladék 100% hogy került belém.

Aztán 3 napra rá én úgy hittem megjött, bár gyengébb volt a vérzés és előbb is jött meg. Viszont ez már 5 napja tart. 5 napja vérezgetek, első fogjuk rá 3 nap még cseréltem 2-3 tampont, 2 napja viszont észrevettem egy fehér folyást a nap folyamán, ami 2 napja minden délután átvált ismét vérbe. Egy tampon elég mostmár. A vér piros és barna volt ebben az 5 napban. Most azt olvastam, valaki ugyanígy vérezgetett 1 hetig, és kiderült hogy vetélés volt.

Mi lehetett ez? Tanácstalan vagyok.



2019. jan. 7. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A beagyazodas az egyuttlettol számítva kb 14 nap.

Nem valószínű ,hogy terhes vagy,ha az aktus után 3 nappal megjött.

De mivel semmi sem lehetetlen csinálj tesztet,ha bizonytalan vagy.

2019. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 nap alatt be sem ágyazódik.
2019. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem ne egy tampont hasznalj egész nap. Sztem siman megjott.
2019. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!