Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mennyi idő alatt sikerül...

Kinek mennyi idő alatt sikerült a baba első terhességes vetélés után?

Figyelt kérdés
A legjobban az érdekelne, akinek üresen maradt a petezsák. Mennyire ismétlődő dolog ez? (Persze, nincs két egyforma eset, és az én helyzetem sem a válaszok függvényében változik, aki hasonlót szeretne írni, inkább ne írjon semmit, köszi :))

2019. jan. 8. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Decemberbe vetéltem, márciusba teszteltem pozit, az már megmaradt szerencsére :) egy hónapot kellett kihagynunk, februárba próbálkoztunk újra, az össze is jött :P


Drukkolok!!

2019. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Majusban Missed AB ures petezsak.

Most 10en leszek 10+0 hkm :)

Szoval kb 5 honap alatt.

2019. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 9 hónapra, 3 hó szünet és a 6.probalkozós.
2019. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
3honap kihagyas es 3 honap probalkozas volt, egeszsegesen megszulett majd a fiam, aztan megint egy veteles, muteni nem kellett, kovetkezo honapban igy egybol terhes lettem, meg nem mentem el dokihoz, csak remelem minden ok...
2019. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Április 30-án volt missed abom, 8 hetes terhességből.

Most 12+3 a babám.

2019. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ezt en is kerdeztem mar itt :)

Nekem oktoberbe volt a mutet, harom honap szunet most telik le. A kontrollon kiderult, hogy sok pici ciszta van mindket petefeszkemben, de remelem ez nem okoz majd gondot. Augusztusban elso probalkozos honapba sikerult.

2019. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nálam pont ezek az adatok! Augusztus első hónapos próbálkozás rögtön siker! Október 1. missed ab pont 8 hetesen. Üres petezsak miatt :(
2019. jan. 10. 23:19
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ures petezsak volt :(

Ti probalkoztok ujra?

2019. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, ebben a hónapban kezdtük újra :) egy hét múlva nem várom, de megérzésem szerint még nem jött össze! Azért hátha 😊😊 és ti?
2019. jan. 11. 23:21
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év volt a várakozás. Közbe volt egy endometriózis műtétem is, kiszedtek a petefeszkembol egy 10 centis cisztat. Műtét után 4 hónappal megfogant a következő baba, remélem ő velünk marad.
2019. jan. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!