Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Használt már valamelyikőtök...

Használt már valamelyikőtök abortusz tablettát? Mik a tapasztalatok? Hogyan jutottatok hozzá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön.

Sokkal tovább elhúzódik a vetélés, a fájdalom is nagyobb.

2019. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha a keresőbe beírod hogy abortusz tabletta, két Ausztriai klinikát is kiad.
2019. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg ilyen nehéz használni a keresőt?
2019. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Kulfoldon elek es missed ab miatt kaptam, de borzaszto fajdalmaim voltak es nagyon vereztem. A vege az lett hogy a ferjem mentot hivott es mikor megvizsgaltak a korhazba azt mondtak, hogy szovet egy resz tavozott, egy resze elakadt ezert folyamatos osszehuzzodasaim voltak mert a mehem probalta kilokni magabol, de sikertelenul. Igy vegul csak mutetileg lett befejezve, ami kb. egy ora volt es mikor felebredtem semmi bajom nem volt. Egy kicsit vereztem es enyhen fajt a hasam.

En szemely szerint nem ajanlom az abortusz tabletat, de ha megis mellette dontesz irj privatba es esetleg adhatok egy ket tippet, hogy mire figyelj oda.

2019. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azert van az oldal,hogy kerdezzek. Nyilvan a google nem fog valaszolni...fuuu de birom az ilyet...
2019. jan. 12. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Látod az oldal felső részén a nagyítót? Mellette áll egy kérdés, miszerint "Mit keresel?" - arra gondoltam!

Beírod, hogy abortusz tabletta és máris kapsz egy csomó választ a kérdésedre...


#3

2019. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!